22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Laimīgu attiecību noteikumi. Tikai divi, bet abi svarīgi!

 

Patiešām pārsteidzoši, bet pamata noteikumi laimīgai privātai dzīvei ir tikai divi. Uzzini tos!

Pirmais noteikums. Attiecībās jājūtas viegli

Viegli jājūtas jau no paša sākuma. No pirmajām minūtēm. Cilvēks, ar kuru jau no pirmajām minūtēm kopā jūtaties kā seni paziņas, noteikti tev būs labāks partneris nekā tas, ar kuru nāksies “pierīvēties” gadiem.

Puisis, ar kuru jau pēc piecpadsmit minūtēm esat gatavi noslēpties parka tumšākajā stūrītī, tev noteikti būs piemērotāks nekā kungs, kuram septiņus gadus rakstīji vēstules un atbildi tā arī nesaņēmi.

Meitene, kura par puisi uzreiz izrāda interesi, ir labāka par nepieejamu daiļavu, kuru iesākumam vajag aizvest vismaz uz Bahamām.

Tā ir aksioma, kuru pierādīt nevajag, uzskata populāra blogere Morena Morana. Attiecībās, viņasprāt, vispār neko nevajag pierādīt uz sava rēķina.

Nevajag censties nevienu iekarot, nevienam pielāgoties un skriet pakaļ. Ja reiz to izdarīsi vienu reizi, turpmāk darīsi ikdienas, bet pretī redzēsi tikai kaprīzu un neapmierinātu būtni.

Ja reiz uzreiz neradās sapratne un dzirksteles nebija, nav vērts raut kaķi aiz astes. Tātad tas vienkārši nav tavs cilvēks.

Sarežģītas attiecības der tikai tiem, kuriem citādi ir garlaicīgi – pārāk daudz brīva laika.Visiem pārējiem šādas
ciešanas tikai bojā nervus.

Nav vērts stiept uz savas muguras smagas attiecības. Attiecībās, kurās tu to vien dari, kā danco pēc kāda stabules, ir pazemojošas. Agri vai vēlu tavs pacietības mērs būs pilns. Neļauj sevi ievilkt sarežģītās attiecībās!

Otrais noteikums, bet ne mazāk svarīgs. Attiecībām jāsniedz prieks.

Arī šim apgalvojumam nav vajadzīgi pierādījumi. Tiklīdz attiecības pārstāj sniegt prieku, bet vienīgi negatīvas emocijas, tās jāpārtrauc.

Nedrīkst pierast pie strīdiem, asarām un trauku dauzīšanas. Neielaidies garās sarunās, neizsaki pārmetumus un savstarpējus apvainojumus. Tas nav normāli! Tas ir ceļš uz elli. Tiklīdz no attiecībām pazūd prieks, tās kļūst bezjēdzīgas. Protams, tikai vārdos tas ir vienkārši īstenojams.

Bet cik daudz ir cilvēku, kuri gadiem dzīvo, pārgremojot savu aizvainojumu kalnus – tomēr paliek kopā!
Viņi apgrūtina savas smadzenes ar nevajadzīgiem ķīviņiem. Tā nevajadzētu darīt! Tiklīdz saproti, ka tavi vārdi atņem prieku – labāk taisi muti ciet. Sākas attiecību skaidrošana – ej prom. Cilvēks grib tikai apvainot un kritizēt – neļauj sevī rasties vainas sajūtas. Ej projām! Attiecības vajadzīgas priekam. Visas pārējās attiecības “bērnu dēļ”, “jo visi tā dzīvo”, “ieraduma spēks”, “varēja būt arī sliktāk” var vienkārši ņemt un aizmēzt miskastē.
Tātad galvenie noteikumi ir tikai divi. Un kā domā tu?

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here