Daudz laimes dzimšanas dienā, mīļo princes!

The Duke and Duchess of Cambridge with Prince George and Princess Charlotte in the garden at Sandringham House

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Keita Midltone šodien noteikti nopūtīs 35 svecītes, blakus savam mīļotajam vīram princim Viliamam un abu bērniem – princim Čārlzam un princesei Šarlotei. Tomēr, interesanti, ko vēl princese darīs savā īpašajā dienā?

Krāsošana. Fakts, ka Keitai patīk krāsot nav nekāds brīnums, ņemot vērā faktu, ka viņa studējusi mākslas vēsturi. Tāpat viņai patīk fotografēt un pati ir uzņēmusi un publicējusi savas meitas Šarlotes pirmās dzimšanas dienas fotogrāfijas.

Mode. Varbūt viņa nolems pavadīt laiku iepērkoties? Lai vai kā, princese atzīta par modīgāko no rojālās ģimenes dalībniecēm vēsturē. Vai nu tas ir lēts bikšu pāris, vai izsmalcināta vakarkleita, Keita vienmēr bijusi modes augšgalā.

Gatavošana. Lai arī princis Viliams joko, ka tieši Keitas gatavošanas dēļ ir tik tievs, patiesībā gatavošana viņai patiesi sagādā prieku un ļoti labi padodas. Keita arī pazīstama ar to, ka sagatavo plūmju ievārījuma burciņas un uzdāvina tās citiem svētkos.

Teniss. Kā iepriekš minēts, Keita noteikti ir sportiskākā no karaliskās ģimenes biedriem. Viena no viņas mīļākajām sportiskajām aktivitātēm ir teniss un viņa arī ir dalībniece tik labi zināmajā Vimbltonas Tenisa klubā (Wimbledon All England Tennis Club).

[Jan 9] Happy 35th birthday to Catherine, Duchess of Cambridge ???? #royal #britishroyalfamily #katemiddleton #duchessofcambridge

A post shared by Their Royal Highnesses ? (@theirroyalhighnesses) on

Autors: Kristīne Pelle

foto: instagram.com

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?