Pēc lielajiem gadu mijas izēšanās pasākumiem var gadīties saprast, ka vēders vairs nav tik plakans kā bija un arī svari rāda šausmonīgu skaitli. Ko darīt? Noteikti nevajag uzreiz skriet un pirkt dārgu sporta zāles abonamentu. Kā izrādās, veselīgai un veiksmīgai svara zaudēšanai piemēroti ir arī mājas apstākļi.

MEKLĒ ONLINE

Internetā var atrast ļoti daudz mājaslapu un cilvēku, kas mēģina pārdot savus vara zaudēšanas padomus un programmas. Taču, tā kā interneta plašumi ir neizmērojami, ir skaidrs, ka tur var atrast arī bezmaksas padomus. Piemēram, ja nav problēmu ar angļu valodu, tad pasaulē pazīstama labdarības organizācija „British Heart Foundation” piedāvā bezmaksas rokasgrāmatas par veselīgiem svara zaudēšanas veidiem. Tāpat ir vērts pameklēt internetā grāmatas, kas veikalā varētu maksāt daudz. Cilvēki bieži vien tās piedāvā atdod bez maksas. Tāpat internetā ir atrodami dažādi forumi un blogi, kuriem sekot līdzi un kuros iesaistīties.

SPORTO BEZ MAKSAS

Ne visi cilvēki piekrīt tam, ka sportošana palīdz ātrāk zaudēt liekos kilogramus. Taču visi piekrīt, ka izskatīties labi ir veselīgi. Tev noteikti ir bijusi vēlme doties uz sporta zāli, maksāt trenerim… Bet, ja nu tev tas nepatīk? Beigās tie būs vienkārši zaudēti līdzekļi. Internetā ir pieejami dažādi, bezmaksas video, kuriem var mājās vingrot līdzi. Ja nu tomēr tev nepatīk to darīt vienai, pievienojies vietējai skrējēju vai nūjotāju biedrībai.

ĒD VESELĪGI, BET LĒTI

Tā ir skumja patiesība, ka neveselīga pārtika bieži vien ir lētāka par svaigiem augļiem un dārzeņiem. Un, ja tu sevi neuzskati par labu kulināru, tad vēlme ēst veselīgi zūd pavisam. Kā būtu, ja tu ņemtu talkā recepšu grāmatas (vai vēl vienkāršāk, mājaslapas), kur var atrast daudz vienkāršu un veselīgu ēdienu recepšu? Ja tu sastādīsi sev ēšanas plānu nedēļai, tad palīdzēs tev ietaupīt gan laiku, gan naudu.

NEUZĶERIES UZ INTERNETA REKLĀMĀM

ATCERIES! Nav tādas burvju kapsulas vai pulverīša, kas tev palīdzēs ātri un , galvenais, veselīgi, zaudēt lieko svaru. Protams, var nopirkt kādu šo „brīnumpulverīti”, bet, līdz ko to pārstāj lietot, svars atgriežas ar uzviju. Labāk pamēģini augstāk minētās metodes, jo, kā saka, „kas lēni nāk, tas labi nāk”!

 

Tekstu sagatavoja: Diāna Dieviete / Avots: Mirror.co.uk

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?