Agrāk vai vēlāk, bet katrs no mums aizdomājas par dzīves jēgu. Lai to atrastu, kāds dodas pāri okeānam, kāds sāk mācīt citus, bet vēl kāds noslēdzas sevī un ieklausās savā sirdī. Bet, kā būtu, ja zvaigznes tev dotu mazu mājienu?

Auns

Visu mūžu Auni var cītīgi dzīties pakaļ savas dzīves jēgai, bet tā arī to nesasniegt. Precīzāk – viņi diezgan ātri to atrod, bet to nepamana. Tādā veidā, sasniedzot vienu mērķi, viņi tūlīt uzstāda sev nākamo. Viņiem galvenais ir darbs, tā process un augļi. Ja viņiem to visu atņemtu, viņi ļoti pārdzīvotu. Auniem vienkārši ir nepieciešama dinamika.

Vērsis

Šīs saprātīgās būtnes var nonākt pie savas dzīves mērķa ļoti agrā vecumā. Šīs zīmes pārstāvji bieži nonāk izvēles priekšā – karjera vai ģimene. Šī izvēle viņiem ir ārprātīgi grūta, jo viņi gan darbu, gan ģimeni liek pirmajā vietā. Pašrealizācija profesionālajā jomā viņiem ir ļoti svarīga, taču tai pat laikā viņi cenšas pēc iespējas vairāk laika pavadīt ar savu ģimeni. Vērsim galvenais ir darbs, ģimene un finansiālā stabilitāte.

Dvīņi

Visu dzīvi viņu prioritātes mainās. Un vairākkārt. Taču pa īstam laimīgi viņi ir tad, kad blakus ir tuvi un uzticami cilvēki – domubiedri un draugi. Tāpat Dvīņi nespēj savu dzīvi iedomāties bez iespējām palīdzēt citiem. Dvīņu prioritāte ir harmoniskas attiecības ar apkārtējiem – ar ģimeni, kolēģiem un draugiem. Otrajā plānā – profesionālā darbība un nauda.

Vēzis

Viegli ievainojamie un emocionālie Vēži visvairāk novērtē mājas siltumu, komfortu un savu ģimeni. Viņi, rotams, ir talantīgi un var būvēt sev karjeru, taču viņu mērķis nav nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas un sasniegt jebkuru mērķi. Viņiem svarīgi ir just citu atbalstu. Vēži ir gatavi darīt visu, lai viņu tuvie būtu laimīgi. Tā ir viņu galvenā dzīves jēga.

Lauva

Lauvas savas dzīves prioritātes nostāda šādā kārtībā: Pirmkārt, pašrealizācija un atzinība; Otrkārt, brīvība, un, treškārt, ģimene un bērni. Daudzu Lauvu dzīves jēga noslēdzas pastāvīgā zināšanu, ceļu un iespēju meklēšanā. Viņi vēlas, lai viss notiek pēc viņu prāta, taču, pārkāpjot pāri saviem principiem, viņi ir gatavi upurēt savu brīvību bērnu dēļ. Kā nekā jebkurai Lauvai ir svarīgi turpināt savu dzimtu.

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?