Šovasar MADA bag store brendu pulkam pievienojas Itāļu elpa – izcilais zīmols Armani Jeans. Kolekcijā atrodama gan krāsu daudzveidība un rotaļīgums, gan klasiska un elegance.

MADA bag store ir interneta veikals, kas jau vairāk kā gadu sievietes rotā ar Pasaulē pazīstamu zīmolu somām, makiem, lakatiem un šallēm. Tā ir lētāka alternatīva dārgajiem brendu veikaliem, kuros pircējiem nākas pārmaksāt par skaistajām veikala telpām, pulētajām grīdām un stiklotajām vitrīnām. Ja zini, ko vēlies, tad bez garām rindām un liekiem tēriņiem MADA bag store būs īstā vietā. Ja vēl neesi noskatījusi savu īsto somiņu, MADA bag store interneta lapā varēsi apskatīt kvalitatīvas bildes un preču aprakstus, kuros viss sīki izklāstīts.

Interneta veikala www.madabagstore.lv klāstā atradīsi jaunāko kolekciju preces līdz pat 20% procentiem lētāk nekā parastajos veikalos, nemaz nerunājot par karstajām izpārdošanas dienām. Ne tikai cena spēs Tev pārsteigt, bet arī izcilais serviss, ko nodrošina MADA bag store. Ikviens klients ir īpašs, tāpēc privāts serviss pieejams katram pircējam. Pie tam, jebkurā brīvdienā un diennakts stundā. Elastīgi un bez pārsteigumiem! Darba svarīgākais novērtējums ir mūsu klientu viedoklis, kas nebeidz priecēt ar pozitīvām atsauksmēm. Kliente Lauma stāsta: „Savu Coccinelle somiņu pakomātā saņēmu jau otrās dienas vakarā. Somiņa burvīga, kvalitatīva un tieši tikpat labi izskatās kā foto! Atbildes uz interesējošiem jautājumiem vienā mirklī! Patīk!”

Ja sevi raksturo kā pārliecinātu un mūsdienīgu sievieti, kura ir piesātināta ar dzīvesprieku, atjautību un eleganci, tad Tev MADA bag store piedāvā zīmola FURLA aksesuārus, kas iedvesmo pārkāpt robežas un meklēt jaunas virsotnes. Ja Tevī kūsā radošums, tad kopā ar GUESS virzi mākslas spēkus modes pasaulē. Bet ja pavasaris atmodinājis Tevī rotaļīgumu un vieglprātību, un gribi iepriecināt sevi ar ko bezrūpīgu un skaistu, izvēlies Michael Kors.

MADA bag store darbības pamatprincips ir godīga attieksme pret klientiem. Iepirkšanās interneta veikalā www.madabagstore.lv noritēs ātri, patīkami, bez cilvēku pūļiem vai citiem sarežģījumiem un galvenokārt – par lieliskām cenām. 

www.madabagstore.lv

 

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?