0.3 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Keita Midltone Amerikā nopietni pārkāpusi karalisko protokolu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Keita Midltone un viņas vīrs princis Viljams apmeklēja svinīgo “Earthshot awards” balvu pasniegšanas ceremoniju, tā notika Bostonā, ASV. Keita uz pasākumu ieradās drosmīgi zaļā kleitā, bet ap kaklu viņa bija aplikusi princeses Diānas kakla rotu, kuru pati Diāna nēsāja kā matu rotu.

Ceremoniju apmeklēja arī britu futbolists Deivids Bekhems. Satiekot princi Viljamu un Keitu Deivids sirsnīgi viņus sveica, viņš Velsas princesi noskūpstījis uz vaiga. Keita nesamulsa un mīļi apkampa Deividu, kamēr viņai aiz muguras stāvēja viņas vīrs princis Viljams.

Video

Zināms, ka šis gadījums satraucis kvēlākos karaliskās ģimenes fanus. Soctīklos daudzi metās kritizēt Keitas uzvedību. “Neko sev! Skūpstīt citu vīrieti sava vīra acu priekšā…”, “Bet, paskatieties, cik Deivids par to laimīgs!”, “Oho! Velsas princesei laikam piemirsušies ne tikai karaliskie protokoli, bet arī elementāra pieklājība” – šādus “negantus” komentārus iespējams atrast interneta dzīlēs.

Nav nekāds noslēpums, ka Deivids Bekhems ir sens britu karaliskās ģimenes draugs. Princis Viljams vismaz 15 gadus ir futbola asociācijas prezidents Lielbritānijā. Deivids 2003 .gadā ir saņēmis Lielbritānijas īpašo ordeni par sasniegumiem sportā un šo apbalvojumu viņam pasniegusi karaliene Elizabete II.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Nu ja publiski jau to darit nevajadzetu…tak pasaule vero katru soli..tak princese.. bet ak sis emocijas..kuras dazkart nem virsroku un par tam tai bridii nepadomaa..tak cilveki vien ir…varbut gimenes draugs atnakot cuemos pie keitas un viljama uz majam var noskupstit princesi uz vaiga..protams ja villjams nav greizsirdigs.

  2. Bet par dianas rotam..domaju ka nevajag tas parlieku nesat….vispar jau neiesaka neviens nesat helaiku drebes vai rotas…tajas tomer ir nesataja aura un liktens..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here