2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Pēdējā gada laikā Velsas princese apģērbam ir iztērējusi gandrīz 200 tūkstošus eiro! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Keita Midltone iekarojusi vairāku cilvēku sirdis, jo viņa ne tikai ir laipna, bet prot iedvesmot! Keita mēdz izvēlēties ne tikai dārgus apģērbus, bet bieži nēsā auskarus, kuru vērtība ir knapi 10 eiro, citreiz Keita savas kleitas iegādājas veikalā H&M.

Velsas princese ļoti aktīvi pilda savus karaliskos pienākumus, bet katrā vizītē viņa ierodas citā apģērbā. Tapis zināms, ka pēdējo 12 mēnešu laikā, Keita savas apģērbam ir izdevusi 199 tūkstošus eiro. Šadu summu Keita ir sasniegusi pirmoreiz, bet sabiedrībā viņa ir izgājusi arī dažādās ” ne tik dārgās kleitās”, piemēram, no zīmoliem “Zara”, “Hobbs” un “Mango”.

Visdārgāk izmaksāja tērps, ko Keita uzvilka uz filmas “Top Gun: Maverick” filmas pirmizrādi Londonā. Šī apģērba vērtība bija 2200 eiro un rotaslietu cena sasniedza 12 000 eiro!

Video

Pieminot karalienes Elizabetes II došanos mūžībā, Keita sabiedrībā izgājusi dažādos tērpos, kuri, protams, bijuši melnā krāsā. Keita izvēlējās apģērbu no tādiem zīmoliem kā Jenny Packham (tērpa cena ir aptuveni 5000 eiro), Catherine Walker (tērpa cena – 3200 eiro), Emilia Wickstead (tērpa cena – 1600 eiro), Alexander МсQuееn (tērpa cena – 3300 eiro).

Pavisam nesen Viljams un Keita viesojās ASV. Ļoti interesanti, ka tieši ASV vizītēs Keita tērpusies ļoti dārgā apģērbā. Keitas “Alexander McQueen” šokolādes krāsas mētelis ir maksājis 4800 eiro!

Uz “Earthshot” ceremoniju Keita ieradās zaļas krāsas “Solace London” kleitā, kuras cena ir vien 80 eiro. Viņa savu tēlu papildināja ar zīmola “Asprey London” auskariem, kuru vērtība ir aptuveni 11 000 eiro.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here