28.7 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Rīt tiekamies kino!

 

Rītvakar tev jāņem pie rokas tavs simpātiskais draugs un jādodas uz kinoteātri Parex Plaza. Kino skatīšanās nebūs obligāta. Piedalīšanās Cosmo seksīgāko vīriešu kastingā – gan! Varbūt tieši jūs abi iegūsiet balvā luksusa atpūtu salonā ESPA Rīga, kā arī kino biļetes.

Būtu grēks slēpt no citiem tava mīļotā vīrieša (vai varbūt brāļa vai vienkārši laba čoma) simpātisko smaidu, trenētos bicepsus un kārdinošo vēderpresi, ja viņa vieta jau sen būtu Cosmo žurnālā. Atved viņu rītvakar laikā no 17.30 līdz 21.30 uz Forum Cinemas – tur kinoteātra 2.stāvā meklējiet Cosmo sienu, mūsu videomeiteni Agnetu (būs iespēja nofilmēties arī jaunajā Cosmo video!) un fotogrāfu, kas nobildēs tavu seksīgākā vīrieša titula kandidātu.

Pēc tam cosmo.lv mājaslapā notiks balsojums par visseksīgāko džeku, un uzvarētājs saņems galveno balvu – ekskluzīvu ESPA Rīga apmeklējumu un kino biļetes.

Savukārt Cosmo redakcija veiks savu – neatkarīgo ekspertīzi. Mēs izvēlēsimies četrus džekus, kuri varēs piedalīties ļooooti seksīgā fotosesijā Cosmopolitan decembra numuram. Tiekamies rītvakar!

cosmo_plakats_608 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsboooooooooooring
Nākamais rakstsViņas.