19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Ir vērts!

 

Nupat izlasīju, ka jūs formā spriežat, vai sestdien ir vērts doties uz Dabas koncertzāli Daugmalē. Es nedēļas nogalē biju uz šo koncertu priežu silā netālu no Strenčiem. Pasakaini! Tik mistisku sajūtu un atrautību no realitātes sen nebiju baudījusi. Ja atvaļinājumā gribi piedzīvot ko vienreizēju vai ir besis par darbu un naudu, noteikti brauc! Starp citu, ieejas maksas nav.

Lūk, programma un praktiskie padomi, kuru patiešām ir vērts ievērot, īpaši ieteikumus par siltajām segām, dzērienu un ēdienu!

Datums: 2009.07.11 19:00 (pats koncerts sāksies līdz ar tumsu, visticamāk, laika posmā no 21:00 līdz 22:00)

Vieta: Vilku kalni, Daugmale, Rīgas rajons

Skaņa: Par skaņu burvestībām rūpēsies Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Valdis un Rūta Muktupāveli, Anrijs Grīnbergs, Roberts Rasa un Džuliāns.

Praktiskie padomi: lai pasākuma laikā un pēc pasākuma tu justos labi, ņem līdzi:

*Lukturīti – to varēsi izmantot gan ķērpju takā, gan ejot uz mašīnu,
*Segu, pledu, guļammaisu vai ko citu, lai būtu ērtāka un siltāka sēdēšana koncerta laikā,
*Odu līdzekli, lai paglābtos no odiem,
*Ūdeni, pīrādziņus, sviestmaizes, kafiju/tēju, lai remdētu slāpes un izsalkumu,
*Rakstāmo, lai varētu šo to atzīmēt par ķērpjiem, ejot Ķērpju taku.

Savukārt, ja nedēļas nogalei tev ir iecerēts kas cits, tad lietainajiem darba dienu vakariem iesaku tev iegādāties Leonarda Koena 2008. gada Londonas koncerta ierakstu. Vēl neviens DVD ieraksts uz mani nebija atstājis tik spēcīgu iespaidu. Un tagad es rēķinu un skaitu, vai varu atļauties samaksāt vismaz 90 eiro par viņa koncertu Prāgā 29.augustā, kaut parasti raucu degunu, ja biļete uz koncertu maksā 30 latus. Ak, jā, un tagad man ir arī jauna mīļākā dziesma: //www.youtube.com/watch?v=rswKZ0PNY_0

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here