Sievietes allaž seko līdzi tam, lai izskatītos pievilcīgi. Pat gada aukstajā laikā pie stilīga mēteļa tiek pieskaņota moderna šallīte, piespraude vai smalkādas cimdiņi. Zābaki, protams, uz papēža, lai pāri peļķei varētu lēkt ar glanci… Un tad atnāk Mr.Lausks.

Es esmu konstatējusi, ka lielos mīnusos vissiltākie tomēr ir sievišķības killeri – UGG tipa zābaki, bet zem biksēm tīri labi noder 90 DEN zeķbikses (a la viena vīle priekšā, divas – uz dibena) vai siltie legingi. Tāpat izrādās, ka atvilktnes dibenā ir noslēpies kāds apakškrekliņš (izstaipīts, nomazgāts – kāda starpība!?).

Cepuri aizņemamies no sava vai kāda radu bērna (Spider-man simbolu var aizvirzīt pakausī), bet rokās un kājās labprātīgi tiek vilkti omes adītie (dubultie) dūraiņi un vilnas zeķes, kuras reiz pieņēmām aiz pieklājības.

Un sakiet, ko gribat – siltākā virsdrēbe ir garā kurtka, kas vizuāli izskatās pēc dūnu segas ar rāvējslēdzēju un kapuci. Visas šinšillas un sabuļi var iet gulēt ziemas miegu, par pseidozvēriem nemaz nerunājot.

Nejauša iepazīšanās pieturā? Neiespējami. Jāatliek uz siltāku laiku. Šobrīd prioritāte ir pārziemošana.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?