Tas ir normāli, tas ir dabiski, un tur nav, par ko kaunēties.

Daudzas sievietes aizmirst priecāties par savām ķermeņa aprisēm. Daudzas tās pat ienīst. Bet pēc tam, kad modele Charli Howard  savā Instagram kontā nopublicēja fotogrāfiju, kurā ir redzams viņas dibens un celulīta pēdas, daudzas sievietes sāka aizdomāties un sekot viņas piemēram.

Viņa paskaidro, ka jau kopš laikiem, kad viņa redzēja perfektās modeles žurnālos un apskauda klasesbiedrenes par to, ka viņām nav celulīts, viņai šķita, ka tas ir kaut kas nosodāms un dīvains.

Ir grūti iedomāties šo modeli sēžot mājās un satraucoties par sevis mīlēšanas nozīmi un to, kas ir svarīgs modes pasaulē. Tas, ka viņa ir tik reālistiska un patiesa, ļauj citām pasaules sievietēm atviegloti nopūsties.

Viņa atzīst, ka dibens nav viņas mīļākā ķermeņa daļa, bet viņa arī saprot, ka celulīts nav nekas tāds, par ko būtu jākaunas.

Fotogrāfijai ir jau vairāk kā 10 tūkstoši „patīk” atzīmes un vairāk nekā 300 komentāru, un tas ir ļāvis viņai atviegloti uzelpot.

Mīli sevi un savu ķermeni!

They say do something each day that scares you, so re-posting this is mine for the day. Despite the fact I speed walk everywhere, squat, run and occasionally do @pure_barre, I'm still left with cellulite. I went to an all-girls' boarding school and really used to envy the girls in my class who seemingly had none, and whose bodies looked, to me, nothing less than perfect. Whenever I opened magazines, the models and celebrities I saw didn't have cellulite either – and if they did, they were shamed in the tabloids because of it, or knocked off their perch by nasty journalists who probably have it themselves. (Note: fuck you.) As a result, I felt like my cellulite was shameful, or an oddity. It wasn't until I got older and saw other women's bodies that I realised HOW BLOODY NATURAL IT IS. ✔️ It's nothing to be ashamed of. Your boyfriend isn't gonna care if you have it, and if he does, dump him for his mate. ?? Just kidding (or am I?). Don't get me wrong – my cellulite isn't my favourite part of my body, nor is it something I shout from the rooftops about. But I know it doesn't make me any less ugly, or is something I need to feel embarrassed about. ✖️ So don't let it make you feel that way, either! In the words of my old pal Kendrick Lamar, "Show me something natural like ass with some stretch marks" ????????????? #iamallwoman @allwomanproject @heatherhazzan

A post shared by Charli Howard (@charlihoward) on

https://www.instagram.com/p/BS6XwRSDMao/?taken-by=charlihoward

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?