11.1 C
Rīga
sestdien, marts 25, 2023

Šī ir patiesi piemērota diena, lai dotos… skriet!

 

Mājaslapa  http://lv.running.adidas.com/ piedāvā sākt ar testu, lai noteiktu savu skrējēja tipu un turpina ar individuālu mērķu izvirzīšanu, trenniņprogrammu, dienasgrāmatu, skriešanas skaitītājiem un atgādinājumiem, lai skriešana būtu pilnvērtīga, forša un ar rezultātu, kas katram cilvēkam var būt pilnīgi savādāks.

Lai palīdzētu tev uzsākt šo treniņprogrammu, "Adidas" piedāvā izmēģinat divu top skriešanas kolekciju "Adistar" un "Supernova" apģērbus un apavus 28 dienas „Sportland" un "100% Sports" veikalos. Tas nozīmē, ka vari skriet 28 dienas no vietas un, ja neesi pilnībā apmierināta ar īpašumā iegūto skriešanas ekipējumu, atdot to veikalā, kur pirki un saņemt naudu atpakaļ bez liekiem jautājumiem. Programmas ietvaros vari notestēt savu pēdu ar adidas patentēto tehnoloģiju "Footscan", un iegūt profesionālu viedokli par to, kādi apavi ir piemēroti tieši tavai kājai.

Un neaizmirsti, ka Rīgas maratons vairs nav aiz kalniem – tā ir vienreizēja iespēja nospraust konkrētu mērķi un pierādīt sev un citiem, ka impossible is nothing!

                 tr28_tvizkl_205x297mm_448

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here