Mājaslapa  http://lv.running.adidas.com/ piedāvā sākt ar testu, lai noteiktu savu skrējēja tipu un turpina ar individuālu mērķu izvirzīšanu, trenniņprogrammu, dienasgrāmatu, skriešanas skaitītājiem un atgādinājumiem, lai skriešana būtu pilnvērtīga, forša un ar rezultātu, kas katram cilvēkam var būt pilnīgi savādāks.

Lai palīdzētu tev uzsākt šo treniņprogrammu, "Adidas" piedāvā izmēģinat divu top skriešanas kolekciju "Adistar" un "Supernova" apģērbus un apavus 28 dienas „Sportland" un "100% Sports" veikalos. Tas nozīmē, ka vari skriet 28 dienas no vietas un, ja neesi pilnībā apmierināta ar īpašumā iegūto skriešanas ekipējumu, atdot to veikalā, kur pirki un saņemt naudu atpakaļ bez liekiem jautājumiem. Programmas ietvaros vari notestēt savu pēdu ar adidas patentēto tehnoloģiju "Footscan", un iegūt profesionālu viedokli par to, kādi apavi ir piemēroti tieši tavai kājai.

Un neaizmirsti, ka Rīgas maratons vairs nav aiz kalniem – tā ir vienreizēja iespēja nospraust konkrētu mērķi un pierādīt sev un citiem, ka impossible is nothing!

                 tr28_tvizkl_205x297mm_448

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?