16.1 C
Rīga
otrdien, septembris 26, 2023

Nu vari sportot pat gaisā!

 

"Reebok" sadarbībā ar pasaules vadošo cirka mākslinieku trupu "Cirque du Soleil" tikko izstrādājuši pilnīgi jaunu fitnesa nodarbību veidu sievietēm. Izmantojot īpaši izstrādātu "FlySet" konstrukciju-trenažieri, stundu garās "JUKARI Fit to Fly" nodarbības laikā iespējams ne tikai intensīvi trenēt ķermeņa muskulatūru, bet arī piedzīvot lidojuma sajūtu, vingrinājumus izpildot gaisā.

Astoņdesmito gadu beigās "Reebok" radīja sieviešu fitnesa apavus un šogad sper vēl vienu vēsturisku soli fitnesa attīstībā. Trenažieru komplekts "FlySet" sastāv no sporta zāles griestos iemontēta elastīga stieņa un trīsstūrveida konstrukcijas ar 360 grādu pagrieziena iespēju. Konstrukciju iespējams regulēt atbilstoši katras treniņa dalībnieces svaram un garumam. Apmācītu treneru vadībā sievietēm ir iespēja regulārās fitnesa nodarbības padarīt daudz aizraujošākas un gūt vienreizēju pieredzi sava ķermeņa spēju iepazīšanā.

jukari_fit_to_fly_400

Izstrādājot "JUKARI Fit to Fly", "Reebok" 2008. gadā veica vērienīgu pētījumu, kura gaitā aptaujāja 15 000 sieviešu 25 pasaules valstīs. Pētījums parādīja – kaut arī sievietes apzinās sporta nodarbību labvēlīgo ietekmi uz veselību, mazāk kā 25% aktīvi nodarbojas ar sportu. "Reebok" komanda turpināja pētījumus, aptaujājot 2846 sievietes Lielbritānijā, ASV un Ķīnā, un noskaidroja, ka 61% sieviešu labprāt apmeklētu sporta nodarbības, ja tās būtu interesantākas. Savukārt, vairāk kā puse aptaujāto atzinās, ka sporta nodarbības apmeklē vienīgi ar piespiešanos.

"Mūsu veiktie pētījumi pierādīja, ka sievietes uzskata fitnesa nodarbības par vienmuļām un bieži zaudē sākotnējo azartu apmeklēt sporta zāli. Ar "JUKARI Fit to Fly" mēs atrisinājām šo problēmu un pārnesām fitnesa nodarbības pavisam jaunā līmenī, radot treniņprogrammu un tērpu kolekciju, kas iedvesmo sievietes trenēties ar aizrautību un prieku", stāsta "Reebok" Sieviešu apģērbu un apavu līniju vadītāja Katrīna Leija (Katrin Ley).

_mg_5262_hofr_v3_400_01

Nu ko, cerēsim, ka drīz šī treniņprogramma tiks ieviesta arī kādā no Latvijas sporta klubiem un mēs to varēsim izmēģināt!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here