17.5 C
Rīga
ceturtdien, 13 jūnijs, 2024

Priecājies par savu stilu un kļūsti par zvaigzni savās acīs!

 

Get Flash to see this player.

Aromāts ir radīts meitenēm, kuras vēlas izcelties un parādīt savu stilu. "Black Star" ir valdzinoši atšķirīgs aromāts, kas iemieso Avrilas individualitāti. Violetos pasteļtoņos veidotais aromāts ir daudzšķautņains un enerģisks, tas iemieso pašapziņu. Aromāts iedrošina meitenes vienmēr paust savu unikalitāti un kļūt par zvaigznēm savās acīs. "Galvenais ir būt enerģiskai un sievišķīgai jautrā veidā!" apgalvo Avrila.

  avrill_fs_fl_50ml_3_jpg_dl1_430

Aromāts

"Black Star" ir spēcīga ziedu, augļu un gastronomisko nošu kompozīcija. Katra no tām piešķir aromātam atšķirīgu un spilgtu šķautni. Notis sajaucas, radot virpuļojošu, dzirkstošu aromāta mākoni un patiesi enerģisku smaržu.

"Black Star" atklājas ar svaigo, zaļo bumbieri, kas atmodina un kairina sajūtas. 

Aromāta sirdi veido maigais violetais hibiska zieds, kas demonstrē greznu un sulīgu starojumu. Šo eksotisko ziedu papildina svaigā, sulīgā un kārdinoši garšīgā melnā plūme.

Aromāts noslēdzas ar dziļu un slāņainu tumšās šokolādes noti, kas piešķir "Black Star" bagātīgu un vilinošu garšu.  

 pr_538

Pudelīte un iepakojums

"Black Star" pudelīte ir veidota unikālā un uzkrītošā zvaigznes formā. Pudelīte iecerēta kā Avrilas atšķirīgā stila atainojums. Pudelīti sedz melns vāciņš zvaigznes formā, palīdzot Avrilas vīziju iemiesot dzīvē. Rezultāts ir ideāla rokenrola un sievišķības saplūsme, iekļaujot visuresošās un kontrastējošās Avrilas mīļāko krāsu – violetas un melnas – nokrāsas.  

Avrilas unikālā stila svinēšanu turpina zvaigznēm apkaltās rokassprādzes un jostas, kas kļuva par dabisku iedvesmas avotu "Black Star" iepakojuma izstrādē. 

avril_poster_430 

Ieskaties www.avrillavignesmarzas.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.