7.2 C
Rīga
ceturtdien, septembris 29, 2022

Iepazīsties ar LesMills!

 

LesMills BODYPUMPTM ir oriģināla nodarbība ar svaru stieni, kas nostiprina visu ķermeni, veido ķermeņa reljefu un lieliski dedzina kalorijas. Treniņā tiek izmantots svaru stienis ar maināmu svaru un stepa platforma. Nodarbība ir paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem ar dažādu sagatavotības līmeni. Vienkārša horeogrāfija, dinamiska mūzika un zinoši treneri iedvesmos katru dalībnieku.

1_2008_part_images_bp_vg0m3350_430

BODYCOMBATTM ir izaicinošs un spēcīgs kardiotreniņš, kurā tās dalībnieks sajutīsies kā norāvies no ķēdes. Šī nevaldāmā un enerģētiskā grupu nodarbība ir iedvesmojusies no cīņu mākslām un ietver sevī dažādu cīņas stilu apvienojumu: karatē, boksu, teikvondo, Tai Či, kapoeiru, Muay Thai u.c. Dinamiskas mūzikas un aizraujošu instruktoru vadībā dalībnieki sper, sit un dauza, dedzinot kalorijas un uzlabojot savu izturību. 

1_2008_part_images_bc_vg0m4925_430_01

BODYBALANCETM ir Jogas, Pilates un Tai Či iedvesmota nodarbība, kas uzlabo lokanību un attīsta iekšējo spēku, palīdzot justies relaksētam un līdzsvarotam. Elpošanas vingrinājumi, koncentrēšanās un īpaši sastādītas stiepšanās vingrinājumu sērijas, kustības un pozas, kas pielāgotas muzikālajam pavadījumam, rada īpaši harmonisku nodarbību, radot ķermenī un prātā harmoniju un līdzsvaru.

bb_2_2009_970_645

Les Mills grupu nodarbības ir ļoti populāras visā pasaulē, tās iespējams apmeklēt vairāk kā 60 pasaules valstīs. Les Mills pavisam ir izstrādātas 8 fitnesa nodarbību programmas, kuras sniedz neaizmirstamu piedzīvojumu un palīdz realizēt vislabāko, ko cilvēks vēlas sasniegt, nodarbojoties ar fitnesu.

Les Mills nodarbības šobrīd Latvijā iespējams apmeklēt sporta klubos Atlētika un Veselības Fabrika. Vairāk informācijas par nodarbībām atradīsi www.lesmills.com.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsImperfectly formed in this contradiction?
Nākamais rakstsdarba ballite