15 C
Rīga
piektdien, oktobris 7, 2022

Izmantojam vasaras dārza veltes: Sejas maskas, kuru pamatā ir gurķis

 

Gurķi labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli. Mājas apstākļos no tiem var pagatavot lieliskas sejas maskas jebkura tipa ādai.

Gurķu maska sausai ādai

4 ēdamkarotes gurķu „putriņas”sajauc ar 2 ēdamkarotēm krējuma. Masku liek uz attīrītas sejas ādas uz 20 minūtēm.

Gurķu maskas taukainai sejas ādai

-Vienu smalki sarīvētu gurķi samaisa ar vienu sarīvētu ābolu. Gatavo maisījumu liek uz sejas uz 30 minūtēm. Ja taisīt šo masku 2 reizes nedēļā, tad āda vienmēr būs svaiga un pievilcīga.

-1 nelielu sarīvētu gurķi samaisa ar auzu pārslu miltiem līdz krēmīgai konsistencei. Liek masku uz sejas uz 15 minūtēm, tad nomazgā ar vēsu ūdeni.

Gurķu maskas problemātiskai sejas ādai

-1 smalki sarīvēta gurķa putriņu uzliekam uz sejas uz 20 minūtēm. Regulāra šīs maskas izmantošana atbrīvos jūs no pinnēm uz visiem laikiem.

-Izspiež sulu no viena sarīvēta gurķa, samaisa ar biezpienu līdz viendabīgai masai. Liek masku uz sejas uz 15-20 minūtēm.

Gurķu maskas pret grumbām

-Smalki sarīvētam gurķim pievieno olas baltumu. Pagatavoto masku liek uz attīrītas sejas ādas uz 20 minūtēm.

-1 neliela gurķa putriņu sajaucam ar 1 tējkaroti medus, uzklāj uz sejas uz 15-20 minūtēm. Noskalo ar vēsu ūdeni. Šī maska palīdzēs tiem, kuriem āda ir ļoti bāla un nogurusi.

-1 sarīvētu kartupeli samaisa ar 1 sarīvētu gurķi. Maisījumu liek uz sejas uz 15 minūtēm, noskalo ar vēsu ūdeni.

Balinoša gurķu maska

-Gurķa losjona pagatavošana: 1 glāzē citronu sulas liekam 1 gurķa šķēlīti. Pēc 2 stundām izvelkam gurķi un apstrādājam ar to sejas ādu. 20 minūtes pēc šīs procedūras nedrīkst mazgāt seju.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here