Kā vēsta Amerikas Dermatoloģijas Akadēmija, akne ir izplatītākā ādas slimība ASV un ik gadu skar aptuveni 50 miljonus cilvēku. Taču akne nav tikai cīņa ar pūtītēm un rētām, tā arī vairo depresiju jauniešu vidū.

17 gadus jaunā Heilija Vaita (Hailey Wait) no savas slimības vairs nekautrējas un atzīst, ka viņa ir nogurusi visu laiku maskēties. Tādējādi viņa arī vēlas iedrošināt citus neslēpties.

Pavisam nesen savā Instagram kontā viņa publicēja ierakstu, kurā viņa atgādināja, ka „akne tevi nepadara neglītu. Sirds, kas ir pilna naida, to dara”.

Vēl savā ierakstā viņa min: „Tā kā es esmu kļuvusi atklātāka par savām nepilnībām, daudzi no jums atklāja man savas bēdas un raizes, un es vēlos teikt, ka esmu patiesi aizkustināta un pateicīga par jūsu atbalstu”.

Vēl viņa atzīst, ka agrāk ļoti ņēma pie sirds aizvainojumus no skolas biedru puses, taču tagad to visu cenšas ignorēt. Viņa apzinās, ka arī tiem cilvēkiem, kuri apvaino citus, ir savi trūkumi, un aizvainošana ir viņu aizsargreakcija.

Heilijas Instagram konta sekotāji jutās tik iedvesmoti, ka komentāru sadāļā sāka publiski dalīties ar saviem stāstiem par cīņu ar akni. Viena sieviete pat rakstīja: „Agrāk man bija briesmīga akne. Man vienmēr šķita, ka man ir jāslēpj sava seja, citādi apkārtējie mani nepieņemtu”.

Un, lai gan aizvainojumi turpinās arī tagad, Heilija priecājas par pozitīvajām atsauksmēm un komentāriem. Viņa cer, ka viņas drosme un stāsts iedvesmos citus cilvēkus rīkoties līdzīgi un neslēpties.

Tevi šādi stāsti iedvesmo?

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?