11.8 C
Rīga
trešdien, septembris 28, 2022

Kā tērpties, ja esi uzaicināta uz kāzām: 8 noteikumi, kas jāievēro

 

Kāzu tērpa izvēle nav svarīgs jautājums tikai līgavai, bet arī dāmām, kas uz svinīgo pasākumu ir uzaicinātas. Jebkura sieviete vēlas izskatīties satriecoši, taču ne pārspīlēti. Dieviete.lv ir apkopojusi vairākus noteikumus, kuri būtu jāievēro un jāatceras, lai diena būtu skaista gan tev, gan citiem viesiem un arī jaunajam pārim.

#1: Kleita ir drošais variants

Ielūgumā nav norādīts dresskods? Nevajag domāt pārāk daudz un aizdomāties pārāk tālu. Ja tu nespēj izdomāt – vilkt svārkus vai bikses ar blūzi un žaketi, tad izvēlies vienkāršu, pieklājīga garuma kleitu. Pieliec klāt feinas kurpes, sārtas lūpas, un tēls gatavs!

#2: Izvairies no dziļiem izgriezumiem

Te runa nav tikai par cieņas izrādīšanu līgavai, bet arī par pašas reputāciju. Cik labi tu jutīsies, ja pēc kāzām tevi atcerēsies, kā „to sievieti, kurai viss krita ārā un rēgojās”? Un padomā, cik ērti tu jutīsies, kad tev būs jādejo, jāsēž, jāpieliecas, jāstaigā? Atceries, kāzas nav klubs vai pludmales ballīte.

#3: Izmēģini krāsainas mežģīnes

Baltas mežģīnes un krēmkrāsas izšuvumi ir liels „nē, nē”, ja kāzas tu apmeklē kā viesis. Ja vēlies vilkt kaut ko ar mežģīnēm, izvēlies citas krāsas un tekstūras.

#4: Tu drīksti vilkt melnu

Pasaule attīstās un iet līdzi laikam. Daudz kas, kas bija nepieņemams agrāk, ir pieņemams tagad. Omīte saka, ka uz kāzām nedrīkst vilkt melnu apģērbu? Mūsdienās ar to nav problēmu. Agrāk melnā bija drūma krāsa? Tagad tā ir klasika un elegance!

#5: Vienmēr līdzi ir jābūt mazai somiņai

Lielām ikdienas somām nav vietas kāzās. Tādiem īpašākiem pasākumiem izvēlies mazu somiņu, kurā ieliec tikai pašu nepieciešamāko – lūpukrāsu, higiēnas preces, salvetītes, telefonu, skaidru naudu (jā, arī maku atstāj mājās). Padomā, cik viegli varēsi justies!

#6: Izvēlies kurpes, kurās jūties ērti visu dienu

Nav nekā šausmīgāka par skaistu, bet ļoti neērtu apavu pāri. Tu taču negribi, lai vakarā ir uzberztas tulznas un tu nespēj dejot, vai ne? Šādam pasākumam, kurā daudz laika ir jāpavada stāvot, jāizvēlas jau ievalkātas kurpes uz ne pārāk augsta papēža.

View this post on Instagram

Invitadas que son un 10!

A post shared by Bride to be (@lanoviaysuszapatos) on

#7: Ja neesi pārliecināta, runā ar līgavu

Ja tu neesi pārliecināta, par to, ko vilkt, un ielūgums arī neko nepasaka, aprunājies par šo tēmu ar pašu līgavu. Varbūt viņai ir sava vīzija par to, kādus viņa gribētu redzēt savus viesus, tāpēc tev tas varētu palīdzēt. Taču, ja tu tāpat nejūties pārliecināta, atgriezies pie punkta Nr.1.

#9: Balts ir liels „nē”

Lai gan etiķete regulāri mainās, daudzas līgavas tāpat nespēj iedomāties, ka viesis varētu ierasties uz viņas kāzām baltā vai krēmkrāsas tērpā. Ja tu esi noskatījusi skaistu tērpu, kuru vēlies vilkt, bet tas šķiet pārāk gaišs, pajautā līgavas viedokli. Ja viņa saka, ka problēmu nav, tāpat atceries, ka viņa var to teikt tikai, lai neaizskartu tavas jūtas, un tāpat cerēs, ka tu šo tērpu neizvēlēsies. Baltu vari vilkt tad, ja tas ir norādīts ielūgumā. J

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here