19.4 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

Kā pareizi kopt gaišus matus

03/03/2021 16:22
 

Būt blondīnei ir dārgs un grūts prieks, taču ja pareizi kopj gaišus matus, tad tas grūtības nesagādās. Papildus matu krāsošanai, meitenēm ar balinātiem matiem dzīvē parādās veseli kopšanas rituāli.

Blondīnēm matu krāsošanai ir vajadzīgs daudz vairāk laika. Tumšmatēm pietiek tikai ar parasto krāsošanu, taču ne blondīnēm. Gaišo matu īpašniecēm jāveic procedūra, kura noņem dzelteno toni. Jāveic daudz un dažādas procedūras, kuras padara matu struktūru brīvāku. Vienkārši sakot, ja gaišus matus nekopj tie kļūst sausi, blāvi un nedzīvi.

Ir svarīgi lietot speciālus šampūnus jūsu matu struktūrai, tad tie nezaudēs savu skaistumu un izskatīsies dabiski. Nozīme ir arī ūdenim ar kuru matus mazgājat. Krāna ūdens var pasliktināt matu struktūru, tie var savelties, kļūt kā salmi vai kā gumija. Blondīnēm mati daudz ātrāk zaudē krāsu nekā tumšmatēm, tādēļ ir svarīgi vienmēr laicīgi doties pie friziera.

Stilisti iesaka blondīnēm pilnībā atteikties no matu fēna. Fēna iedarbība pilnībā matus padarīs kā salmus. Frizieri iesaka matus žāvēt dabiskā veidā – gaidot. Lai nepieļautu, ka mati izskatās pēc salmiem, tie ir jāmitrina. Tātad, ieteicams iegādāties mitrinošu matu serumu, krēmu, losjonu vai eļļu. Pēc šampūna lietošanas noteikti uzklājiet matiem balzamu un pēc tam kondicionieri. Lai atjaunotu matu dabiskumu, atbrīvotos no sausuma un padarītu matus elastīgākus, kondicionierim jābūt biezam, tad mati izskatīsies kā no salona.

Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.