0 C
Rīga
pirmdien, februāris 6, 2023

Kā pareizi vilkt augstpapēžu kurpes, lai nesāpētu kājas

 

Eksperti paskaidroja, kā pareizi valkāt augstpapēžu kurpes, lai nesāpētu kājas. Tiek uzskatīts, ka augstpapēžu kurpju valkāšana ir viena no pirmajām sieviešu kāju slimību cēloņiem.

Pareizais izmērs

Galvenais papēžu valkāšanas noteikums ir pareiza izmēra apavu izvēle. Tām nevajadzētu berzt un spiest. Tāpat nav vērts izdarīt izvēli par labu lieliem izmēriem. Sievietes stāsta, ka augstpapēžu kurpju pirkšana pārsvarā notiek pēcpusdienā. Šajā periodā kājas nedaudz uztūkst, tāpēc pareizā izmēra izvēle būs vieglāka.

Kad nēsāt

Eksperti neļauj katru dienu valkāt papēžu kurpes. Ja sieviete lielāko daļu laika nēsā labi izvēlētus un ērtus apavus, tad 2-3 reizes nedēļā viņa var atļauties nēsāt kurpes ar augsto papēdi. Tāpat visu dienu nestaigājiet tikai papēžos. Ja darbā ir svarīga sapulce, varat uzvilkt augstpapēžu kurpes un pēc tam tos mainīt uz ērtākiem apaviem.

Kā noņemt kāju nogurumu no augstpapēžu kurpēm

Mājās pirmais solis ir atslābināt kājas. Ir nepieciešams intensīvi izstiept visu pēdu ar rokām. Jūs varat arī staigāt basām kājām uz masāžas paklāja vai izmantot pēdas rullīti. Siltā vanna palīdzēs jums atslābināt kājas pēc ilgstošas augstpapēžu kurpju nēsāšanas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here