0 C
Rīga
pirmdien, februāris 6, 2023

Kāds manikīrs vīriešus nepiesaista

 

Manikīram ir liela nozīme sievietes izskatā. Tomēr ir manikīra veidi, kuri it nemaz nepiesaista vīriešu uzmanību.

Ļoti gari un asi nagi

Ne visus vīriešus priecē asi un gari nagi. Tikai dažiem vīriešiem patiks, kad mīļotā sieviete ar šādu manikīru noglāsta vīrietim muguru. Ieteicams meklēt zelta vidusceļu un sākt no tā.

Bezgaumīgs daudzkrāsains manikīrs

Ja uz nagiem ir daudz dažādu krāsu, tie izskatās raibi. Nagu krāsu ieteicams izvēlēties atturīgāku. Jums nevajadzētu izvēlēties vairāk nekā divus toņus. Ir vērts pieiet visam kompetenti, krāsu paletei vajadzētu izskatīties eleganti un harmoniski savā starpā.

Nevīžīgs manikīrs

Vīriešiem patīk nagi, kuri izskatās kārtīgi un kopti. Jums pat nav nepieciešams spilgts manikīrs. Galvenais, lai nagi un roku āda izskatās pievilcīgi.

Ziedi uz nagiem

Skaisti, neparasti, bet vīriešiem nepatīk, ja sievietei uz nagiem ir uzzīmēti milzīgi ziedi. Viņi uzskata, ka šie zīmējumi ir domāti priekš bērniem, nevis sievietēm. Šis “skaistums” novērš uzmanību, dažreiz pat kaitina. Ja sieviete vēlas ziedus uz nagiem, tad tiem jābūt maziem un neuzkrītošiem.

 

2 KOMENTĀRI

  1. “Manikiram ir liela nozime sievietes izskata.”Apbrinojami kadas zinas var lasit par sievietes izskatu.Pilnigs Idiotisms, godatais sievietes izskata ekspert!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here