7.9 C
Rīga
svētdien, jūnijs 4, 2023

Kāpēc modes dāmas izvēlas garlaicīgu manikīru

21/03/2021 16:37
 

Mums jau kopš bērnības ir teikts, ka meitenei jābūt labi koptām rokām, protams arī nagiem: jūs nevarat staigāt ar nolauztiem, nekoptiem nagiem, jo tas atgrūž citus. Sievietes rokas ir viņas vizītkarte. Tikai kā saprast, kuru manikīra dizainu izvēlēties, jo ir ļoti daudz variantu.

Jums tagad būs iespēja uzzināt kā izskatās modes dāmu nagi. Pārsvarā modes dīvām ir ļoti vienkāršs nagu dizains. Viņas neizceļas starp citām sievietēm.

Viņas nepievērš sev lieku uzmanību

Pirmais noteikums, pie kura pieturas sievietes, kuras pārzina modi, ir izmantot nagu dizainam pēc iespējas mazāk akcentu. Viņas dod priekšroku izsmalcinātām dizaineru kurpēm, tāpēc nav nepieciešams izcelties ar nagiem.

Jo mazāk krāsu jo labāk

Viņas velkā pazīstamu zīmolu, gan apģērbu, gan apavus un viņām nav nepieciešams uzmanību pievērst ar spilgtiem nagiem, jo modes dāmas nemīl pārspīlēt ar savu izskatu.

Vienkāršs nagu dizains nezaudē savu spīdumu

Spilgtas, īpaši tumšas, gēllakas parasti zaudē savu skaistumu °un mirdzumu jau pēc pāris dienām. Izrādās, ka tie nagu dizaini ir jāatjaunina daudz biežāk, bet modes dāmām ir maz laika, tādēļ viņas izvēlas labāk gaišos toņus, piemēram, bēšu krāsu.

Nevar redzēt kad ataug

Jā, arī tas viņām ir svarīgi! Smalka dāma nevar staigāt ar ataugušiem nagiem, tādēļ lai nerastos nepatīkamas situācijas, viņas izvēlas maigus toņus, kur nekas traks nenotiks, ja nagi mazliet būs atauguši.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here