Blondīnes – grib būt brunetes, brunetes – grib būt blondīnes. Bet rudmates – grib iztaisnot matus. Mums vienmēr un visa ir par maz. Mēs gribam katru dienu mainīties un vienmēr būt pievilcīgas.

Brunetēm problēma lielākā vai mazākā mērā ir risināma. Melna krāsa matiem, protams, ir kaitīga. Bet tās sastāvā neietilpst tik daudz balinošu sastāvdaļu un gala rezultātā tā mazāk bojā matus. Krāsas sastāvā, kura paredzēta gaišiem matiem ir daudz sastāvdaļu, kuras izbalina un izstumj krāsas pigmentu un noved līdz tā sairšanai matos. Kādā veidā var palikt ar skaistu, spīdīgu, biezu matu ērkuli un panākt vēlamo toni? Nesadedzināt un nepāržāvēt matus.
Blondīnes dalās divos tipos. Vienas krāsojas siltos blondos toņos: vara, šampanieša, zelta smilšu krāsā u. t. t. Šajās krāsās ir viegls dzeltenās krāsas tonis. Citas blondīnes krāsojas aukstajos toņos: pelnu, gaiši blonds u. t. t. Šajās krāsās tonējošais pamats ir violetā vai zilā krāsā. Šo klasifikāciju vajag ņemt vērā izvēloties daudzveidīgās eļļas, kuras palīdzēs jums atdzīvināt blāvos, nedzīvos matus.

Siltajiem toņiem derēs olīveļļa, kura ir jāuzklāj visu matu garumā, sākot ar matu galiņiem un beidzot ar matu saknēm. Eļļai ir jābūt siltai. Turēt matos ne mazāk par četrām stundām. Tas ļaus eļļai pilnībā uzsūkties un pēc mazgāšanas nepalikt ar taukainiem matiem. Tādu eļļas procedūru jāveic divas reizes nedēļā viena mēneša garumā. Ļaunprātīgi izmantot nevajag, mati pieradīs pie pastāvīgas to mitrināšanas un no eļļas vairs nebūs efekta.
Lai mati neizkristu, jālieto rīcineļļa. To jāuzklāj ļoti mazos daudzumos, tikai uz matu saknēm. Rīcineļļa ir ļoti noderīga pie matu izkrišanas un matu augšanas. Bet tā ir ļoti taukaina, tāpēc tās daudzums nedrīkst pārsniegt 1 tējkaroti visai galvai.

Blondīnēm, ar aukstajiem toņiem, viss ir daudz sarežģītāk. Mēs nedrīkstam matu struktūrai pievienot dzeltenos pigmentus. Matu eļļai ir jābūt neitrālai. Vislabākā – tā ir kokosriekstu eļļa. Tā labi mitrina, baro ar vitamīniem un galvenais – tā ir caurspīdīga. Eļļa jāuzklāj uz 4 stundām zem polietilēna plēves. Galvu notīt ar siltu šalli.
Pret matu izkrišanu der dadžu eļļa. To uzklāj tikai uz matu saknēm. Dadzis ļoti sausina matus, bet blondīnēm vajag tikai mitrināšanu. Masku jāuzklāj divas reizes nedēļā viena mēneša garumā.
Mazliet pacietības, mazliet brīva laika un jūsu mati kļūs mirdzoši un dzīvi.

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?