Vai esi domājusi, kuri ir tie produkti, kurus tev vairāk vajadzētu izmantot ikdienā? Šie 5 pārtikas produkti nodrošiņās tavu zobu veselību.

1. Piens – piens pasargās tavas smaganas no iekaisumiem, interesanti, ka piens arī spēj neitralizēt skābes, kuras izraisa zobu aplikumu. 

2. Lasis – vai zināji, ka zivis ir labs D vitamīna avots? Ikdienā labāk ir izvēlēties treknākas zivis, piemēram, lasi vai foreli. D vitamīns palīdzēs tavam ķermenim uzņemt kalciju.

3. Apelsīni – ja tev trūkst C vitamīns, tad noteikti izvelies citrusaugļus. C vitamīns uzlabo saistaudu un asinsvadu veselību. Citrusaugļi tapat kā piens var pasargat smaganas no iekaisumiem.

4. Tēja – gan zaļā, gan melnā tēja aptur baktēriju izplatīšanos tavas mutes dobumā un palīdzēs tev cīnīties pret sliktu elpu. 

5. Ūdens – vai zināji, ka ūdens uzlabo tavu siekalu līmeni mutē? Savukārt, siekalu sastāvā ir nepieciešamās minerālvielas un arī proteīni, kuri neitralizē kaitīgās skābes.

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
  1. Alien 23 12 mēnesis ago

    Šeit veļ vairāk produkti, un par tējām gan nepiekritīšu, jo melnā tomēr arī nedaaudz krāso zobus http://epadomi.lv/veseliba/08112012-top_10_produkti_veseliem_zobiem

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?