26.1 C
Rīga
otrdien, augusts 16, 2022

5 soļi pretī plakanam vēderiņam

 

Kura gan sieviete nevēlas skaistu, plakanu vēderiņu. Ja jūs sāksiet regulāri un cītīgi veikt šos mazos trikus, tad būsiet tuvāk savam sapnim par tievu un plakanu vēderiņu.

Dzeriet ūdeni

Mūsu ķermenim vienmēr jābūt nodrošinātam ar pietiekamu daudzumu šķidruma. Divi – trīs litri dienā – visi ir dzirdējuši par šo ūdens daudzumu, kuru dienā jāuzņem. Padoms jums: jums jādzer ūdens un jādzer tik daudz, lai nejustos izslāpis. Aprēķināšana ir ļoti vienkārša: ķermeņa svars ir jāreizina ar 0,03, un rezultātā dienas ūdens daudzumu mēs iegūstam litros. Vīrieši var droši reizināt ar 0,04.

Dodieties ātrāk gulēt

Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes ir svara zaudēšanas pamatā. Bet nevajadzētu par zemu novērtēt arī veselīgu miegu. Ja jūs guļat pārāk maz un nemierīgi, ķermenis izdala vairāk kortizola, kā rezultātā ķermenis uzkrāj taukus.

Atbrīvojieties no negatīvām domām

Papildus sliktam miegam vēdera tauku uzkrāšanos veicina arī stress. Kad mēs jūtamies slikti un nomākti, mēs biežāk ēdam neveselīgu pārtiku. Tā vietā, lai bēdātos par lieko svaru, labāk pievērsiet uzmanību un koncentrējieties uz tām ķermeņa daļām, kuras jums sevī patīk. Tas palīdzēs pārtraukt apburto loku.

Biežāk ēdiet jogurtus

Ideāli piemērots brokastīm vai uzkodām ir neliela jogurta porcija. Pētījumi ir parādījuši, ka jogurtā esošais kalcijs stimulē tauku dedzināšanu. Turklāt probiotiskās baktērijas ir noderīgas zarnu mikroflorai un var novērst vēdera uzpūšanos. Protams, šeit runa iet par beztauku jogurtiem.

Ēdiet produktus, kuri satur magniju

Magnijs var arī palīdzēt cīnīties ar vēdera taukiem. Tas ir enerģijas veicinātājs un tas ir atrodams, piemēram, ķirbju sēklās, zaļajos dārzeņos un avokado. Pārtikas lietošana ar magniju aktivizē fermentus, kas regulē gremošanu, tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu sadalīšanos.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here