-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Lieliskas sejas maskas, kuru pamatā ir avokado

 

Daži cilvēki nespēj iedomāties savu rītu bez sviestmaizes ar avokado. Taču ir jāatzīst, ka avokado ir daudz labu īpašību, kas var organismam sniegt labumu ne tikai no iekšienes, bet arī no ārpuses. Tieši tāpēc portāls „Beauty and Tips” ir sagatavojis dažas sejas maskas, kuru pamatā ir avokado.

Vienkāršā avokado sejas maska

Ja tev nav īpašu ādas problēmu un sūdzību, tad šī sejas maska ir tev piemērotākā.

Sastāvdaļas: Karsts ūdens, 2 tējkarotes medus, ½ avokado.

Pagatavošana: Saspaidi acokado un palēnām pievieno karstu ūdeni. Izmanto tikai tik daudz, lai avokado būtu viegla un uzklāšanai piemērota konsistence. Ūdeņaina maska nav vajadzīga. Tad pievieno medu un kārtīgi samaisa.

Lietošana: Uzklāj masku uz sejas, nogaidi 10 minūtes, noskalo.

Augļu un avokado sejas maska

Sastāvdaļas: ½ liela banāna, ½ avokado, ¼ krūze zemeņu

Pagatavošana: Saspaidi avokado, pievieno saspaidītas zemenes un sajauc visu kārtīgi kopā. Tad pievieno banānu un atkal visu maisa un spaida tik ilgi, kamēr rodas daudz maz viendabīga masa.

Lietošana: Uzklāj masku uz sejas. Īpašu uzmanību vari veltīt sausākiem ādas pleķiem. Nogaidi 20 minūtes un noskalo. Mirdzums ādai ir atgūts!

Auzu pārslu un avokado sejas maska

Šī sejas maska ir lieliski piemērota sausai un nogurušai ādai.

Sastāvdaļas: ½ krūze auzu pārslu, ½ citrona, ½ avokado, karsts ūdens.

Pagatavošana: Vispirms aplej auzu pārslas ar nelielu daudzumu karsta ūdens. Pārliecinies, ka pārslas nepagatavo līdz galam. Tām ir jābūt pietiekami stingrām. Tad ļauj tām atdzist. Pēc tam pievieno citrona sulu un saspaidītu avokado. Samaisa līdz viendabīgai masai

Lietošana: Ar tīrām un sausām rokām uzklāj masku uz sejas, iemasē ādā ar apļveida kustībām. Pēc tam nogaidi 10 minūtes un noskalo. Sejas āda kļūs mirdzošāka un mitrināta!

Olas un avokado sejas maska

Sastāvdaļas: 1 ola, 1 avokado, 1 tējkarote citrona sulas.

Pagatavošana: Vispirms attali olas baltumu no dzeltenuma. Nedaudz sajauc baltumu kopā ar citrona sulu. Tad pievieno saspaidītu avokadu un uzmanīgi iemaisa iekšā.

Lietošana: uzklāj masku uz sejas, nogaida 15-20 minūtes un noskalo.

 

Kādas sejas maskas Tu lieto? Pastāsti komentāros!

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here