Kādas grima tendences sagaida mūs šajā vasarā? Noteikti citādākas, nekā bija! Pirmkārt, vairs nekādu izgaismotāju jeb “hailaiteru”. Otrkārt, atvadāmies no rozā vaigu sārtuma. Treškārt, noliekam dziļākā plauktā matētās lūpukrāsas. Ar ko to visu samainīt? Lasi tālāk.

Dabiskais grims

Jā, dabiskums joprojām ir modē. Ir īpaši vasarā, kad ādu negribas noslogot ar grima kārtām. Protams, lai izskatītos nevainojami, apbruņojies ar grima bāzi, konsīleri, bb vai cc krēmu un vaigu sārtumu. Tad nedaudz piezīmē uzacis (ja tas ir nepieciešams), uzkrāso skropstas, uzklāj vieglu lūpu spīdumu un viss!

Pagātnes ēnas…

Jā, zilas acu ēnas atkal ir modē, vēsta portāls “Glamour”. Tikai šoreiz tev vairs nav 12 gadu un tu zini, kā panākt to, ka ēnas izskatās vienmērīgi un skaisti. Tā kā, nekādu atrunu!

Melnās līnijas

Ja dabiskums tev šķiet par vieglu un pliekanu, papildini tēlu ar melnām acu lainera līnijām. Dienas grimam tās gan var būt par smagnēju, bet vakarā – tieši laikā!

Tējas krāsas vaigi

Šovasar grima mākslinieki piedāvā atteikties no ierastā rozā un persiku krāsas vaigu sārtuma un pamēģināt tējas krāsas toņus. Uzklāj tikai pavisam nedaudz, un tu redzēsi, kā izceļas tava sejas kontūra un iedegums, raksta portāls “Cosmopolitan”.

It’s Selfie Sunday ??‍♀️?? . Wie ich euch ja schon in der Story erzählt habe, hab ich mir bei der lieben Theresa von @aesthetic_munich meine Augenringe aufpolstern bzw. mit Hyaluronsäure unterspritzen lassen. Leider habe ich nämlich genetisch bedingt, immer starke Augenringe gehabt.?☹️Ich bin so glücklich mit dem Ergebnis, da ich jetzt einfach viel frischer und wacher aussehe ??? sooo viele von euch haben mich unter anderem gefragt wie lange es hält und ob es schmerzhaft war. Also die Haltbarkeit beträgt ca. 6-12 Monate, das ist von Mensch zu Mensch unterschiedlich. Und da Theresa mit einer stumpfen Kanüle und sehr vorsichtig arbeitet, tut es auch garnicht weh ?? die Behandlung dauert ca. 30 Minuten. Wenn ihr noch fragen habt, könnt ihr mir gerne schreiben oder ihr meldet euch einfach bei @aesthetic_munich ?♥️ Meine schönen Wimpern habe ich von @primadonnabeautyy Werbung da Markennennung

A post shared by ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (@sophiasky_) on

Mitras lūpas

Noliec savu iecienīto matēto lūpukrāsu malā un ņem rokā lūpu spīdumu. Mirdzums ir tas, kas šovasar ir nepieciešams. Var izvēlēties gan caurspīdīgu, lai akcentētu lūpas dabiskajā grimā, bet var izvēlēties arī kādu izteiksmīgāku toni vakara iznācienam.

 

Autors: Dieviete.lv

 
1 komentārs
  1. Zaiga 2 gadi ago

    Man zilas acu ēnas vienmēr ir modē 🙂

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?