0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Modīgākais grims: Piecas galvenās 2018.gada vasaras tendences

 

Kādas grima tendences sagaida mūs šajā vasarā? Noteikti citādākas, nekā bija! Pirmkārt, vairs nekādu izgaismotāju jeb “hailaiteru”. Otrkārt, atvadāmies no rozā vaigu sārtuma. Treškārt, noliekam dziļākā plauktā matētās lūpukrāsas. Ar ko to visu samainīt? Lasi tālāk.

Dabiskais grims

Jā, dabiskums joprojām ir modē. Ir īpaši vasarā, kad ādu negribas noslogot ar grima kārtām. Protams, lai izskatītos nevainojami, apbruņojies ar grima bāzi, konsīleri, bb vai cc krēmu un vaigu sārtumu. Tad nedaudz piezīmē uzacis (ja tas ir nepieciešams), uzkrāso skropstas, uzklāj vieglu lūpu spīdumu un viss!

Pagātnes ēnas…

Jā, zilas acu ēnas atkal ir modē, vēsta portāls “Glamour”. Tikai šoreiz tev vairs nav 12 gadu un tu zini, kā panākt to, ka ēnas izskatās vienmērīgi un skaisti. Tā kā, nekādu atrunu!

https://www.instagram.com/p/BjVHjHQBRz5/?tagged=eyeliner

Melnās līnijas

Ja dabiskums tev šķiet par vieglu un pliekanu, papildini tēlu ar melnām acu lainera līnijām. Dienas grimam tās gan var būt par smagnēju, bet vakarā – tieši laikā!

Tējas krāsas vaigi

Šovasar grima mākslinieki piedāvā atteikties no ierastā rozā un persiku krāsas vaigu sārtuma un pamēģināt tējas krāsas toņus. Uzklāj tikai pavisam nedaudz, un tu redzēsi, kā izceļas tava sejas kontūra un iedegums, raksta portāls “Cosmopolitan”.

https://www.instagram.com/p/BjSQqTcnVaE/?tagged=lipgloss

Mitras lūpas

Noliec savu iecienīto matēto lūpukrāsu malā un ņem rokā lūpu spīdumu. Mirdzums ir tas, kas šovasar ir nepieciešams. Var izvēlēties gan caurspīdīgu, lai akcentētu lūpas dabiskajā grimā, bet var izvēlēties arī kādu izteiksmīgāku toni vakara iznācienam.

 

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here