-4.7 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Šīs pazīmes liecina, ka krūšturis tev neder

 

Sieviešu krūšturis ir noslēpumaina lieta ne tikai vīriešiem. Patiesībā izvēlēties pareizo apakšveļu nav viegli. Ir ļoti svarīgi, lai krūšturis atbilstu izmēram un neradītu diskomfortu tā valkāšanas laikā.

Kā saprast, ka krūšturis tev neder?

Krūšturis berž

Pārāk stingrs krūšturis traucē asinsritei. Ir svarīgi, lai neviena krūštura detaļa tev nespiestu un neberztu. Ja krūšturis pārāk daudz saspiež krūtis, svars tiek sadalīts nevienmērīgi, tāpēc pleci sāk sāpēt no smagās slodzes. Ja jūtaties neērti, pārtrauciet valkāt šo krūšturi.

Krūštura siksniņas spiež plecus

Šī problēma ir zināma lielo krūšu īpašniecēm. Ja jūs nepievērsīsiet uzmanību šai krūštura detaļai, tad pēc pāris dienām uz pleciem būs spēcīgas, iespiestas krūštura siksniņu rievas. Jo plašākas krūštura siksniņas ir, jo labāks atbalsts un spiediens būs uz pleciem. Turklāt pārāk plānu plecu siksniņu dēļ sievietēm var sāp mugura un cieš stāja.

Krūšturis slīd

Ja krūšturis slīd pa ādu, tad izmērs nav pareizs. Kļūda parasti ir izvēloties pārāk lielu apkārtmēra jostu. Krūštura jostai vajadzētu cieši piegult pie ķermeņa, bet to nespiest. Ja krūšturis nepārtraukti slīd, tad noteikti mainiet izmēru uz sev piemērotāku.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Mja.bet .man kaiminu antons teica ka sieviete vislabak izskatas bez krustura….jautaju vinam kur..gulta vai uz ielas..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here