9.8 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Aktrise Amanda Bainsa manīta kaila Losandželosas ielās un ievietota psihiatriskajā slimnīcā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Amanda Bainsa (36) gadiem ilgi bijusi viena no populārākajām Disneja studijas un “Nickelodeon” zvaigznēm. Pavisam nesen aktrise ievietota psihiatriskajā slimnīcā pēc tam, kad tika pamanīta kaila pastaigājoties Losandželosas ielās!

Par šo notikumu vēl trūkst informācijas, lai viennozīmīgi varētu apgalvot, kas tieši notika. Medijos izskan divas versijas, viena, ka kāds aculiecinieks atpazinis aktrisi, kura pastaigājusies pilnīgi kaila, un ziņojis policijai, bet citā, ka pati Amanda iekāpusi taksī un izsaukusi neatliekamās palīdzības dienestu…

Amanda jau vairākus gadus cīnās ar bipolārajiem traucējumiem un tikai gadu dzīvo bez aizbildņa! Gada laikā, kurā viņai pašai ļauts pieņemt lēmumus, aktrise maksimāli izvairījusies no medikamentu lietošanas un nokritusies svarā. Vēl nav zināms, kāds lēmums pieņemts par Amandas turpmāko ārstēšanu.

Video

Pēdējos desmit gadus aktrises tiesas noteiktais aizbildnis bija viņas māte, taču pagājušajā gadā mātes aizbildniecība tika atcelta. Kopš 2010. gada aktrise piedzīvojusi vairākas problēmas – braukšana dzērumā un narkotiku ietekmē, nonākšana rehabilitācijas iestādēs, psiholoģisku problēmu ārstēšana.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here