26.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Aktrise Ambera Hērda nāk klajā ar paziņojumu pēc zaudētās tiesas prāvas! (+VIDEO)

Dieviete.lv 02/06/2022 14:47
 

Džonija Depa bijusī sieva Ambera Hērda 1. jūnijā, pēc zaudējuma tiesas prāvā nākusi klajā ar paziņojumu.

Savā “Instagram” profilā Ambera raksta: “Vilšanās, ko jūtu šodien, ir vārdos neaprakstāma. Man sāp sirds, ka pierādījumu kalns joprojām nebija pietiekams, lai izturētu sava bijušā vīra nesamērīgo spēku, ietekmi un varu.”

“Vēl vairāk esmu vīlusies par to, ko šis spriedums nozīmē citām sievietēm. Tā ir neveiksme. Tas novirza laiku atpakaļ uz laiku, kad sieviete, kas runāja un izteicās, varēja tikt publiski apkaunota un pazemota. Tas kavē ideju, ka vardarbība pret sievietēm ir jāuztver nopietni,” norāda aktrise.

Video

Aktrise domā, ka “Džonija advokātiem izdevās panākt, ka žūrija ignorēja galveno jautājumu par vārda brīvību un ignorēja pierādījumus, kas bija tik pārliecinoši, ka mēs uzvarējām tiesā, kas norisinājās Apvienotajā Karalistē”.

“Man žēl, ka zaudēju šo lietu. Bet vēl skumjāka es esmu par to, ka, šķiet, esmu zaudējusi tiesības, kuras man kā amerikānietei uzskatīju, ka pieder, — runāt brīvi un atklāti…”

1. jūnija vakarā tika pieņemts lēmums Amberas Hērdas un Džonija Depa tiesas prāvā. Džonijs uzvarējis tiesas prāvā pret bijušo sievu.

Interesanti, ka lēmuma paziņošanas brīdī Džonijs Deps nebija ieradies uz tiesu, bet pieņemto lēmumu vēroja attālināti. Zināms, ka aktieris pavada laiku Lielbritānijā kur uzstājies koncertā, kamēr Ambera kopā ar savu māsu gaidīja pieņemto lēmumu atrodoties tiesā.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here