28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Ambera Hērda pirmo reizi komentē zaudējumu tiesas prāvā (+VIDEO)

Dieviete.lv 14/06/2022 16:55
 

1. jūnijā Ambera Hērda zaudēja tiesas prāvā pret bijušo vīru aktieri Džoniju Depu. 17. jūnijā NBC skatītājiem tiks prezentēta Amberas intevija, kurā viņa komentē savu zaudējumu tiesas prāvā.

Aktrise komentē, ka viņa nevaino zvērinātos par to, ka viņi noticēja Džonijam Depam:

“Man ir vienalga, ko kāds par mani domā vai ko spriež par to, kas notika manā mājā, manā laulībā, aiz slēgtām durvīm. Es neuzskatu, ka vidusmēra cilvēkam vajadzētu zināt šīs lietas. Tāpēc es neuztveru to personiski. Bet ja kāds ir pārliecināts, ka esmu pelnījusi saņemt visu to naidu, pat ja kāds domā, ka es meloju, – jūs nevarat man ieskatīties acīs un pateikt, ka sociālajos tīklos ir bijis godīgs šīs lietas atspoguļojums. Jūs man neiestāstīsiet, ka tas ir bijis godīgi,” sacīja Ambera.

Video

Žurnāliste Savanna Gutrija norādīja, ka zvērinātie uzskat, ka Ambera meloja, aktrise atbildēja: “Es nevainoju viņus. Es saprotu. [Deps] ir iemīļots tēls un cilvēkiem ir sajūta, ka viņu pazīst. Viņš ir fantastisks aktieris.” Žurnāliste arī uzsvēra, ka zvērināto uzdevums bija skatīties uz faktiem un pierādījumiem, nevis tikt Depa personības un statusa apburtiem. Uz to aktrise atbildēja: “Un atkal, kā viņi varēja noticēt, ja trīs nedēļu garumā viņi klausījās to, cik neuzticams cilvēks es esmu?”

No 2022. gada 12. aprīļa, norisinājās sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here