4 C
Rīga
ceturtdien, februāris 22, 2024

Ariana Grande raud, atklājot, ka agrāk pārspīlējusi ar botoksa injekciju apjomu (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Ariana Grande faniem atklājusi, ka agrāk stipri pārspīlējusi ar botoksa injekcijām. Talantīgā dziedātāja “Vogue” intervijā komentējusi savu agrāko izskatu un to, ka viņa nožēlo pārspīlēto botoksa injekciju apjomu uz savas sejas!

“Esmu lietojusi tonnām lūpu botoksa un citus līdzeļus, kas tās palielina. Es to visu pārtraucu 2018. gadā, jo vienkārši jutu tik daudz … pārāk daudz botoksa,” atklāj dziedātāja. Publicētajā video Ariana izplūst asarās un mēģina par šo visu pasmieties…

“Ilgstoši skaistums man nozīmēja paslēpšanos,” viņa turpināja. “Un tagad man šķiet, ka varbūt tas nav tik svarīgi, kopš es pārtraucu lietot botoksu. Un, iespējams, es kādreiz to lietošu atkal, es nezinu. Katram savs. Kas tevi padara skaistu.”

Video

“Es vēlos redzēt savas smaida rieviņas un krunciņas,” paskaidroja dziedātāja. “Es ceru, ka manas smaida līnijas kļūs arvien dziļākas, un es smiešos arvien vairāk un vairāk. Un man šķiet, ka novecot – tas var būt tik skaisti.”

Tomēr 30 gadus vecā bijusī “Voice” trenere, kurai būs galvenā loma nākamajā ekrāna versijā “Wicked”, nav noliegusi kosmētiskās operācijas iespēju.

“Vai es varbūt pēc 10 gadiem veikšu sejas pacelšanu? Varbūt, jā,” viņa komentē.

“CNN” veica aptauju, kas atklāja, ka 2022. gadā 27% botoksa injekcijas saņēmuši cilvēki, kuri jaunāki par 34 gadiem, bet sejas injekcijas veikuši samērā jauni cilvēki, 75%, kas jaunāki par 30 gadiem un pieprasa kosmētiskās operācijas vai injekcijas!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here