15 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Bekhemu vecākais dēls salaulājies ar miljardiera meitu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Deivida un Viktorijas Bekhemu vecākais dēls Bruklins Bekhems nedēļas nogalē nosvinēja savas kāzas – 23 gadus vecais vīrietis apprecēja par viņu četrus gadus vecāko miljardiera Nelsona Pelca meitu Nikolu.

Kāzas notika Palmbīčā, Floridā, Pelcu ģimenes īpašumā. Kāzas norisinājušās 3 dienas un to aptuvenās izmaksas bijušas 3,5 miljoni ASV dolāru. Pāris kāzām gatavojies divus gadus.

Kāzu runā Deivids Bekhems apraudājies: “Mēs tevi tik ļoti mīlam, Nikola, esam ļoti priecīgi, ka tu būsi daļa no mūsu saimes,” sacījis slavenais futbolists. Savas emocionālas runas teica arī Bruklina jaunākie brāļi Romeo un Krūzs.

Video

Līgava bija tērpusies “Valentino” modes nama darinātā kāzu kleitā un kā rotu izvēlējusies talismanu, kas aizsargā no ļaunas acs. Līgavainis bija tērpts “Dior” uzvalkā un rotājās ar dimanta ķēdi, ko viņam uzdāvināja sievasmāte un sievastēvs.

Jaunā pāra pirmā deja bijusi pie Elvisa Preslija skaņdarba “Only Fools Rush In”.

Kāzās ieradušās vairākas populāras personības – tenisistes Viljamsas, mūziķis Marks Antonijs, basketbolista Kobes Braienta ģimene un citi.

Jaunlaulātie pieņēmuši viens otra uzvārdus – puisis turpmāk būs Bruklins Džozefs Pelcs Bekhems, bet sieva – Nikola Pelca Bekhema. Nikolas ģimene ir trīsreiz turīgāka par Bekhemu ģimeni un pirms kāzām tika slēgts laulību līgums.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here