10.8 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Britnijas Spīrsas dēli nevēlas tikties ar savu māti viņas “Instagram” publikāciju dēļ! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātājas Britnijas Spīrsas bijušais vīrs un bērnu tēvs Kevins Federlains ļoti kritizē savu bijušo sievu. Interesanti, ka abu dēli jau vairākus mēnešus nav satikuši savu mammu un pat nav ieradušies uz viņas kāzām.

Kevins izdevumam “Daily Mail” atklāja, ka viņa un dziedātājas dēli, 16 gadus vecais Šons un 15 gadus vecais Džeidens ir izlēmuši netikties ar savu mammu.

“Puiši nolēmuši ar viņu netikties. Tagad jau ir pagājuši pāris mēneši, kopš viņi pēdējo reizi satikās. Viņi arī pieņēma lēmumu nepiedalīties viņas kāzās,” atklāj Kevins.

Britnija Spīrsa salaulājās šā gada jūnijā. Tagad viņas vīrs ir 28 gadus vecais aktieris Sems Asgarijs, ar kuru viņa ir attiecībās kopš 2016. gada. 

Video

Šajā video ir piefiksēti vairāki ģimenes strīdi:

Vairākas retas fotogrāfijas, kurās redzams kādi ir izauguši Britnijas dēli:

Kevins intervijā bija ļoti atklāts un nemaz neslēpa, ka dēlus biedē Britnijas uzvedība viņas “Instagram” profilā. Britnija savā “Instagram” bieži ievieto dažādus kailfoto un dīvainus deju videoklipus.

“man Ir grūti noskatīties uz to visu un to izdzīvot. Šī ir grūtākā lieta, ar ko man nācies saskarties,” tā puišu tēvs. 

Britnija jau ir paspējusi reaģēt uz Kevina izteikumiem:

“Mani skumdina dzirdēt, ka mans bijušais vīrs apspriež manas un manu dēlu attiecības. Kā mēs zinām, audzināt pusaugu zēnus nekad nav viegli! Mani uztrauc fakts, ka iemesls ir mans “Instagram”. Tas notika vēl pirms “Instagram”… Es viņiem devu visu. Viss, kas man ir sakāms, – sāpīgi.”

Dziedātāja arī uzvērusi, ka viņa daudzus gadus bijusi sava tēva aizbildniecībā. “Mani kontrolēja un uzraudzīja teju 15 gadus.”

Dziedātāja turpina komentēt radušos situāciju: “Apgalvojumi par bērnu atsvešināšanos nav pamatoti, un ir bezatbildīgi izteikt šādu paziņojumu publiski. Puikas ir ļoti gudri, viņiem drīz būs 18 gadi, lai viņi paši pieņemtu lēmumus, un viņi galu galā sapratīs, ka grūtākais visā patiesībā ir viņu tēvs, kurš 15 gadus nav bijis diez cik labs paraugs…”

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here