25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Dženifera Lopesa runā par nākotnes veidošanu kopā ar Benu Afleku: Šis ir manas dzīves labākais laiks! (+VIDEO)

16/06/2022 20:30
 

Ceturtdienas intervijā raidījumam “Good Morning America” 52 gadus vecā dziedātāja stāstīja par to, cik burvīgas ir viņas attiecības ar Benu Afleku. Superzvaigzne apgalvo, ka šobrīd ir “vislabākais laiks” viņas dzīvē.

“Es mīlu savu karjeru, taču nekas man nesniedz lielāku gandarījumu par iespēju veidot ģimeni kopā ar kādu, kuru es ļoti mīlu un kurš ir tikpat veltīts ģimenei,” sacīja Dženifera. Viņa arī piebilda: “Man patīk ideja par nākotni un tas, ko mēs varam radīt, bet es patiešām vēlos izbaudīt mirkli.” Lai gan Dženiferai un Benam nekad nebija kopīgu bērnu, viņi apvienoja abas ģimenes pēc atkalapvienošanās 2021. gada aprīlī. 

Video

Tiem, kas nezina, Dženiferai ir divi bērni ar savu bijušo vīru Marku Entoniju, savukārt Benam ir trīs bērni ar savu bijušo sievu Dženiferu Gārneri. Iepriekšējā gadā pāris ir daudzkārt redzēts kopā ar viens otra bērniem. Džena un Bens iepazinās 2000. gadu sākumā, un 2003. gada septembrī, kad viņi pārtrauca kāzas, viņiem bija tikai dažas dienas, lai apprecētos. Pēc tam viņi palika kopā daudzus mēnešus, līdz izšķīrās 2004. gada janvārī. Viņi palika draugi un atjaunoja attiecības, kad J.Lo un Alekss Rodrigess izšķīrās 2021. gada pavasarī. Bens Dženiferu atkal bildināja 2022. gada aprīlī, tagad pāris ir jaunas ģimenes mājas meklējumos.

Dženifera piedzīvo ievērojumus panākumus savā darba dzīvē. Viņas dokumentālā filma par 2020. gada “Super Bowl Halftime Show” mēģinājumiem tiks izlaista 14. jūnijā vietnē Netflix.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here