32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Dziedātāja Britnija Spīrsa gaida mazuli! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Britnija Spīrsa savā “Instagram” profilā paziņojusi, ka viņas un līgavaiņa Sema Asgarija ģimenē gaidāms mazulis!

“Es nopirku grūtniecības testu un… man būs bērniņš! Mans vēders aug! Tāda sajūta, it kā tur būtu divi…” saviem sekotājiem atklāj dziedātāja.

Britnija paparaci dēļ kādu laiku izvairīsies no sabiedrisku vietu apmeklēšanas. “Ir grūti, jo iepriekšējās grūtniecības laikā man bija perinatālā depresija. Man jāsaka, ka tas ir briesmīgi. Sievietes tolaik par to nerunāja. Daži cilvēki to uzskatīja par kaut ko bīstamu, ja sieviete gaidību laikā atļāvās sūdzēties. Bet tagad sievietes par to runā katru dienu. Paldies Jēzum, ka mums šīs sāpes nav jātur kā slepens noslēpums. Šoreiz es pievērsīšos jogai – katru dienu!” atklāj Britnija.

Britnija ir māte diviem zēniem, laulībā ar Kevinu Federlainu pasaulē nāca dēli Šons un Džeidans, kuriem abiem jau attiecīgi 16 un 15 gadu. Britnijas līgavainim, kurš ir 12 gadus jaunāks šis būs pirmais bērns.

Video

Pāris paziņoja par saderināšanos pagājušā gada septembrī. Pagājušā gada novembrī Losandželosas tiesnese Brenda Penija izbeidza aizbildniecību, kurā popmūzikas zvaigzne Britnija Spīrsa bija atradusies 13 gadus. Britnija jau agrāk vēlējusies trešo atvasi, bet viņa uzsver, ka agrāk tas nav bijis iespējams, jo viņas tēvs to nav atļāvis. Džeimijs Spīrs tiesas ceļā zaudēja aizbildniecību un vairs nav atbildīgs par dziedātājas dzīvi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here