23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Dziedātāja Britnija Spīrsa piedzīvojusi spontāno abortu (+VIDEO)

Dieviete.lv 16/05/2022 16:47
 

Britnija Spīrsa savā “Instagram” profilā nākusi klajā ar skumju vēsti – viņa piedzīvojusi spontāno abortu.

“Ar dziļām skumjām mēs paziņojam, ka esam zaudējuši mūsu brīnumaino bērniņu agrā grūtniecības stadijā. Šis ir postošs laiks ikvienam vecākam. Iespējams, mums vajadzēja nogaidīt, lai paziņotu par gaidāmo bērniņu, taču mēs bijām tik priecīgi par šiem jaunumiem. Mūsu mīlestība vienam pret otru ir mūsu spēks. Mēs turpināsim strādāt pie mūsu ģimenes pieauguma.

Esam pateicīgi par jūsu atbalstu un lūdzam privātumu šajā sarežģītajā laikā,” tā teikts Britnijas un viņas līgavaiņa Sema Asgarija paziņojumā sociālajos tīklos.

Video

Pāris par grūtniecību paziņoja šī gada aprīlī. Pāris saderinājās pagājušā gada decembrī. Dziedātājai ir divi pusaudžu vecuma dēli no iepriekšējās laulības ar horeogrāfu Kevinu Federlainu.

Pagājušā gada novembrī Losandželosas tiesnese Brenda Penija izbeidza aizbildniecību, kurā popmūzikas zvaigzne Britnija Spīrsa bija atradusies 13 gadus, atdodot viņai kontroli pār savu privāto dzīvi, karjeru un 60 miljonus ASV dolāru vērtu mantu. Visus šos 13 gadus dziedātājas aizbildnis bija viņas tēvs, kuru Britnija vaino pie vairākām savas dzīves problēmām.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here