16 C
Rīga
pirmdien, maijs 23, 2022

Dziedātāja Patriša satricina internetu ar savu viedokli par karu Ukrainā!

Dieviete.lv 11/05/2022 18:08
 

10. maijā dziedātāja Patriša par godu savam jaunajam singlam viesojās “Star FM” raidījumā “Zoopasta”, dziedātāja raidījuma izskaņā izplūda asarās.

Raidījuma sākumā Patriša bija priecīga par sava jaunā singla prezentēšanu radio.

Dziedātāja darīja zināmu, ka viņas radinieki atrodas gan Krievijā, gan Baltkrievijā, gan arī Ukrainā, bet par Putina sākto karu Ukrainā, viņa konkrētu pozīciju nenorādīja. Patriša apgalvoja, ka ir par mieru un negribot būt neviena pusē.

Patrišas viedoklis pamatīgi samulsināja radījuma vadītājus Jāni Romanovski un Baibu Sipenieci-Gavari, gan radio klausītājus.

Vairāki cilvēki sociālajos tīklos pauda neizpratni par jaunietes teikto:

Patriša paudusi savu viedokli savā “Instagram” profilā:

Patriša, reaģējot uz sabiedrības spiedienu, sociālajos tīklos publiskojusi savu versiju par notikušo.

“Lai uzreiz būtu skaidrs un visiem saprotams – jau dienu pēc Krievijas armijas iebrukuma Ukrainā es, dziedot dziesmu ukrainiski, uzstājos koncertā Ukrainas atbalstam. Jā, ukrainiski. Jo manā ģimenē ir arī ukraiņi. Un es domāju, ka jau tas vien skaidri apliecina manu nostāju par Putina režīma uzsākot karu Ukrainā. Es, tāpat kā citi mūziķi, kas uzstājās koncertā Rīgā, pie Kongresu nama, joprojām esam tikpat vienoti savā atbalstā Ukrainai un ukraiņu cīņai pret okupantu armiju. (..)

Taču, ja man intervijā uzdod jautājumu, kura konteksts ir ārkārtīgi vienkāršs – “sak, tev, Patriša, ir ģimenes sarežģītais stāsts, radinieki dzīvo gan Ukrainā, gan Krievijā, gan Baltkrievijā, tad, lūk, Patriša, pasaki, ko tu par to domā…” Tieši uz šādu jautājumu es arī atbildēju – es esmu pret karu, es esmu pret Putina režīmu, es esmu par mieru.

Un šeit ir lieki jautāt par “pusēm”. Mani radinieki gan Krievijā, gan Baltkrievijā arī ir pret Putinu, pret viņa uzsākto karu. Vai tas nozīmē, ka man būtu jābūt arī pret viņiem – cilvēkiem, maniem radiniekiem Krievijā un Baltkrievija, kuri, tāpat kā es, ir pret šo karu, pret vardarbību, pret cilvēku nogalināšanu Ukrainā? (..)

Es neesmu nevienā no “pusēm” attiecībā pret savas ģimenes locekļiem, jo patiesībā mēs visi – mana ģimene – esam vienā pusē: pret karu.

Lūk, ko es atbildēju uz radio ēterā uzdoto jautājumu. Tieši to un neko citu. Jo jautājums bija par manu ģimeni,” teikts Patrišas ierakstā sociālajos tīklos.

Patrišas jaunāko dziesmu vari noklausīties šeit:

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here