3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Fani izsauc policiju uz Britnijas Spīrsas māju! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Popmūzikas princese Britnija Spīrsa vairākas reizes aicinājusi savus fanus ievērot viņas privātumu. Par spīti Britnijas prasībām, viņas fani izsaukuši policiju uz villu, kurā viņa mitinās. Zvanītājs uzskatījis, ka dziedātājai draud lielas briesmas!

Viens no iemesliem, kāpēc fani izsaukuši policiju uz Britnijas māju, bija tas, ka viņa deaktivizējusi savu “Instagram” profilu. Vairāki fani sociālajos tīklos rakstījuši Venturas apgabala šerifa birojam, kas devies pārbaudīt vai dziedātājai nedraud briesmas.

“Dziedātājai nav nodarīts nekāds kaitējums, viņai briesmas nedraud,” situāciju komentējuši likumsargi.

Pēc šī “interesantā” notikuma Britnija ar “Twitter” palīdzību uzrunāja savus fanus, apgalvojot, ka viņai zināms par viltus izsaukumiem un viņa aicināja respektēt viņas privātumu.

Video

“Es mīlu un dievinu fanus, bet šoreiz lietas aizgājušas mazliet par tālu, un mans privātums tika pārkāpts. Policija neiegāja manā mājā, viņi jau pie pagalma vārtiem saprata, ka viss ir kārtībā un uzreiz devās prom. Es patiesi ceru, ka sabiedrība un fani, kuri man nozīmē ļoti daudz, turpmāk cienīs manu privātumu,” cerību izsaka Spīrsa,” izteikusies Britnija.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here