13.2 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Izjukusi seriāla “Troņu spēle” zvaigznes Sofijas Tērneres un mūziķa Džo Džonasa laulība! (+VIDEO)

Dieviete.lv 07/09/2023 16:37
 

Seriāls “Troņu spēle” jau sen ir pagājis, taču Sofija turpina aizraut gan seriāla cienītājus, gan apkārtējo sabiedrību ar saviem privātās dzīves notikumiem. Viens no šiem notikumiem ir aktrise laulība ar populāro mūziķi Džo Džonasu.

Slavenā pāra laulība ir kļuvusi par vienu no apspriestākajiem tematiem visā Holivudā un arī pasaulē! Sofija Tērnēra ieguva plašu slavu, spēlējot Sansu Stārku, vienā no 21. gadsimta populārākajiem seiāliem “Troņu spēles”. Savukārt Džo Džonass ir pazīstams kā viens no grupas “Jonas Brothers” pārstāvjiem.

Pāra laulība tika oficiāli noformēta 2019. gada 1. jūlijā, Lasvegasā. Vēlāk pāris uzrīkoja privātu laulību ceremoniju Francijā. Otrā laulību ceremonija bija klasiskāka.

Video

Sofijas Tērnēres un Džo Džonasa mīlestības stāsts ilga 7 gadus. Viņu saderība un mīlestība ir kļuvusi par piemēru daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Pāra mīlas stāsts piedzīvojis negaidītu pavērsienu, proti, Džo iesniedzis prasību par laulības šķiršanu. Fani ir pārsteigti, ka pāra laulība ir beigusies… Sofija turpina aktīvi filmēties dažādos projektos, bet Džo turpina savu koncertu turneju. Zināms, ka abi pāra bērni pašlaik uzturas pie Džo.

Kāds bijis laulību šķiršanas iemesls? Tiek baumots, ka Sofijai patīk ballēties un lietot grādīgos dzērienus, tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka pats galvenais un ticamākais iemesls ir tas, ka Sofija grib veltīt laiku savai karjerai, nevis kļūt par pilna laika mammu. Negantākas baumas liecina par to, ka pāris glabā viens otra noslēpumus, piemēram, to, ka Džo patīk sekss trijatā un viņš uz to mudinājis savu sievu. Patiesību domājams, ka mēs neuzzināsim nekad. Interesanti, kas slēpjams ir Sofijai?

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here