27 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Megana Mārkla un princis Harijs parāda savas meitas Lilibetas fotogrāfiju! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

4. jūnijā Megana Mārkla un princis Harijs atzīmēja savas meitas Lilibetas dzimšanas dienu. Meitenīte savu pirmo dzimšanas dienu Lilibeta sagaidīja Lielbritānijā kopā ar visu karalisko ģimeni.

Par godu šim notikumam Megana un Harijs publicējuši meitas fotogrāfiju. Fotogrāfiju uzņēmis britu fotogrāfs Misans Harimans, kurš bija ielūgts uz Lilibetas gada jubilejas ballīti. “Man bija tas gods atzīmēt Lilibetas pirmo dzimšanas dienu kopā ar savu un viņas ģimeni!” komentē fotogrāfs.

Princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla otro reizi par vecākiem kļuva 2021. gada 4. jūnijā. Vārds dots par godu princesei Diānai un karalienei Elizabete II – Lilibeta Diāna Mauntbatena-Vindzora.

Video

Lilibetas jubileja tika atzīmēta Anglijā uz pirmās dzimšanas dienas ballīti ielūgts princis Viljams ar ģimeni. Taču ģimene uz to nav atbildējuši ar vizīti. Harijs un Megana svētdien atgriezušies ASV, tā arī nesatika Viljamu un viņa ģimeni.

Meitenīte dzimšanas dienā saņēmusi rozā “VW Beetle” bērnu automašīnu, kas par 75 sterliņu mārciņām pirkta veikalā “Selfridges”. Par godu jubilejai Saseksu draugi ziedojuši 100 000 dolāru labdarībai. Jau ziņots, ka Saseksas hercogu vizītes laikā Lielbritānijā, arī karaliene personīgi iepazīstināta ar mazmazmeitu. Karaliene aizliegusi uzņemt fotogrāfijas, kurās redzama viņas pirmā tikšanās ar Lilibetu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here