14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Meganas Mārklas un Harija attiecībās uzvirmojušas jaunas problēmas (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

27.martā Losandželosā “Dolby Theater” telpās tiks pasniegta prestižā Kinoakadēmijas balva “Oskars”. Princis Harijs un Megana Mārkla ir saņēmuši ielūgumus uz svinīgo ceremoniju par godu filmai, kurā ekranizēta princeses Diānas dzīve jeb versija par to. Filma tapusi 2021. gadā, tās nosaukums ir “Spencer” un aktrise Kristena Stjuarte, kura atveido princesi Diānu nominēta balvai par šo lomu.

Filma “Spencer” stāsta par Diānas dzīvi un laulības šķiršanu ar princi Čārlzu. Stāsts risinās 1991. gadā Ziemassvētkos Sandringemas namā kur Diāna pieņēma lēmumu šķirties. Jau gadiem runāts, ka Diānai ir bijušas psiholoģiskas dabas problēmas, kas filmā netiek slēptas – viņa redzējusi halucinācijas, piedzīvojusi strauju svara zudumu un pat mēģinājusi izdarīt pašnāvību.

Interesanti, ka princeses Diānas draugi, kuri noskatījušies šo filmu, uzskata, ka stāsts ir pārspīlēts un pat nedaudz izdomāts, citi pat apgalvojuši, ka Diāna būtu šausmās, uzzinot, ko par viņu rāda filmā.

Diānas jaunākais dēls princis Harijs nevēlas tikties ar aktrisi, kas atveidojusi viņa mammu uz lielajiem ekrāniem. Harijs nav bijis sajūsmā par šī stāsta ekranizēšanu. Domājams, ka ierašanās uz šo pasākumu parādītu Harija atbalstu filmai, kuru viņš uzskata par šausmīgu. Tomēr viņa sieva Megana Mārkla grib šo pasākumu apmeklēt. Megana vēlas apmeklēt “Oskara” ceremoniju un satikt savus vecos kolēģus. Kāda pārim pietuvināta persona komentējusi, ka pāris pasākumu, iespējams, apmeklēs, bet no satikšanās ar Kristenu noteikti izvairīsies. Harijs ļoti pārdzīvo, ka viņa mammas ir gājusi bojā un tas, ka viņš negrib apmeklēt “Oskara” ceremoniju ir maigi teikts…

VIDEO

Filmas “Spencer” reklāmas rullītis.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here