8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Negaidīti sasirgusi karaļa Čārlza III dzīvesbiedre Kamilla (+VIDEO)

Dieviete.lv 15/02/2023 20:32
 

Lielbritānijas karaliene konsorte Kamilla jau otro reizi ir saslimusi ar Covid-19! Zināms, ka visas gaidāmās vizītes, kurās Kamillai bija jāpiedalās, esot atceltas vai arī pārceltas.

Kamillai vajadzēja ierasties uz Elmhērstas baleta skolas 100. gadadienu, bet Bekingemas pils oficiālajā ziņojumā atklāja, ka karaliene konsorte ir saslimusi ar “sezonālo slimību”.

Video

Publiski Kamilla pēdējo reizi redzēta 8. februārī, kad kopā ar savu dzīvesbiedru karali Čārlzu III, apmeklēja mošeju Londonā.

Bekingemas pils aktīvi gatavojas karaļa kronēšanas ceremonijai, kas gaidāma jau maijā! Londonas pilsētas centrā notiks divas karaliskās procesijas un viena no tām būs skatāma visiem Lielbritānijas iedzīvotājiem. Vindzoras pilī norisināsies koncerts, kurā uzstāsies tādas pasaules zvaigzne kā – Pols Makartnijs, grupa “Queen”, kur solista Fredija Merkūrija vietā uz skatuves kāps dziedātājs Ādams Lamberts.

Karaļa kronēšana un svinīgie pasākumi notiks no sestdien, 6.maijā, svētdien, 7.maijā un pirmdien, 8.maijā (šī diena Lielbritānijā ir pasludināta par brīvdienu).

 

5 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here