23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Par 100 miljoniem dolāru princis Harijs un Megana Mārkla filmēsies savā realitātes šovā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs ir nolēmuši filmēt par savu privāto dzīvi realitātes šovu. Šovs būšot līdzīgs Kardašjanu ģimenes realitātes šovam “Kardašjanu ģimenes”.

Realitātes šovu būs iespējams skatīties “Netflix” un šī darījuma summa esot 100 miljoni ASV dolāru. Kāda pārim pietuvināta persona atklājusi, ka kameras būšot izvietotas viņu Kalifornijas savrupnamā. Vēl nav zināms vai šovā būs redzama karaliskā pāra atvases dēls Ārčijs un meita Diāna Lilibeta. Plānots, ka realitātes šovs savu dienas gaismu ieraudzīs 2023. gadā! “Netflix” esot uzsvēris, ka viņi vēlētos, lai šovs pie skatītājiem nonāktu jau šogad.

Video

Vairāki karaliskās ģimenes fani uzskata, ka šāda pāra rīcība ir visai dīvaina. Vēl nesen Opras Vinfrijas šovā Megana un Harijs sūdzējās, ka britu karaliskajā ģimenē viņiem nebija “privātās dzīves”, bet tagad ir gatavi to atrādīt ikvienam…

Svarīgi pieminēt faktu, ka Megana Mārkla esot vairākas reizes apmelota dažādos preses izdevumos un domājams, ka ar realitātes šovu viņa grib uzlabot savu tēlu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here