23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Pirmo reizi apprecējusies Kortnija Kardašjana! (+VIDEO)

Dieviete.lv 17/05/2022 16:42
 

Kimas Kardašjanas vecākā māsa, kura savu popularitāti guvusi pateicoties ģimenes realitātes šovam “Keeping Up With The Kardashians” ir iestūrējusi laulības ostā ar bundzinieku Trevisu Bārkeru.

Pāris gredzenus mija Santa Barbarā, kurā viņus atbalstīt bija ieradusies Kortnijas vecmāmiņa un Trevisa tēvs. Kāzu fotogrāfs uzņēmis vairākus kadrus, kuros jaunais pāris redzams melnā kabrioletā, automašīnai pie bagāžnieka piesprausta zīmīte ar uzrakstu “tikko apprecējušies”. 

Šīs kāzas bijušas oficiālas. Aprīļa sākumā pārim bijusi spontāna laulību ceremonijas, kura norisinājās Lasvegasā pēc “Grammy” ceremonijas.

“Notika kāzu ceremonija, taču tajā nebija nekā likumīga, jo viņi neieguva laulības apliecību,” tā sacīja abu paziņa, kura vēlējās saglabāt anonimitāti.

Video

Pāris saderinājās pagājušā gada oktobrī. Bildinājums tika izteikts pludmalē, starp sarkanām rozēm un svecēm. Pāris ir ilggadēji draugi, taču romantiskas attiecības abi sāka 2021. gada sākumā.

Realitātes šova “Keeping Up with the Kardashians” zvaigznei ir trīs bērni no attiecībām ar Skotu Disiku, pāris bija kopā vairāk kā 10 gadus, bet neapprecējās. Trevisam ir divi bērni no iepriekšējās laulības ar modeli Šannu Moakleri.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here