28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Princis Harijs un Megana Mārkla atkārtoti tikušies ar Opru Vinfriju: Vai gaidāma vēl viena skandaloza intervija? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

2021.gada pavasarī princis Harijs un Megana Mārkla sniedza skandalozu interviju Amerikas TV šovu zvaigznei Oprai Vinfrijai. Sarunas laikā viņi atklāja, ka emocionāli cietuši no britu karaliskās ģimenes. Harijs šajā intervijā savu tēvu un brāli princi Viljamu nosauca par “nelaimīgiem cilvēkiem”, kas ieslodzīti britu karaļnamā pret paša gribu.

Meganu ļoti sāpinājusi karaliskās ģimenes rasistiskā attieksme, jo visus satraukusi bērniņa ādas krāsa…

Pēc intervijas prinča Harija un viņa brāļa attiecības izjuka un viņi tā arī tās nav atjaunojuši. Platīna jubilejā, kas tikko norisinājās Londonā un uz kuru bija ieradies arī Harijs un Megana, brāļi nesarunājās.

Interesanti, ka Opra Vinfrija vēlreiz tiksies sarunas ierakstam ar Saseksas hercogiem. Pagājušajā sestdienā Megana un Harijs viesojās pie Opras mājās un šī vizīte ilgusi vairākas stundas.

Video

Pāra savrupnams Kalifornijā atrodas vien piecu minūšu gājienā no Opras Vinfrijas mājokļa. Paparaci izdevies piefiksēt kadrus, kuros pāris apsardzes pavadībā dodas pie Opras savā “Range Rover” auto.

Britu karaliskajai ģimenei atliek vien gaidīt, kas notiks tālāk…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here