25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Princis Viljams ir dusmīgs uz princi Hariju! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

“Viņš pārmaiņus sēro par to, ko ir pazaudējis, un jūtas patiesi ļoti dusmīgs par brāļa izdarīto,” presei dara zināmu kāds prinča Viljama draugs.

“Viņš patiešām mīl Hariju un jūt, ka ir zaudējis vienīgo cilvēku, ja neskaita savu sievu, kas saprata viņu dīvaino dzīvi. Viņš uzskata, ka ir lietas, kuras jūs vienkārši nedarāt. Un Harijs ir 100% pārkāpis šo robežu,” komentē Viljama draugs.

Uz jautājumu, vai Viljams salabs ar Hariju, draugs apgalvo: “Tas ir grūti atbildams jautājums. Patiesība ir tāda, ka viņiem atkal ir jāatrod kopīgs pamats. Bet, lai to izdarītu, abiem ir jāatzīst vaina, un ir diezgan skaidrs, ka viens no viņiem absolūti atsakās to darīt.”

Video

Princis Viljams uzskata, ka Harijs ļāvies publiskai “veļas mazgāšanai” un šāda rīcība Viljamu ir ļoti aizskārusi. Kembridžas hercogs grib, lai viņa brālis ir laimīgs, bet viņam nepieciešams laiks, lai varētu Harijam piedot.

Karaliskās ģimenes tuvākie draugi un paziņas ir pauduši viedokli, ka ar laiku brāļi salabs, jo viņi ir bijuši pārāk tuvi, lai mūžīgi turētu aizvainojumu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here