23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Vēl viena Holivudas aktrise tiesā sniegusi neglaimojošus faktus par kopdzīvi ar Džoniju Depu (+VIDEO)

Dieviete.lv 26/05/2022 19:53
 

Šobrīd norisinās tiesas prāva, kurā aktieris Džonijs Deps apsūdz savu bijušo sievu, aktrisi Amberu Hērdu apmelošanā un neslavas celšanā. Savukārt aktrise apsūdz Džoniju vardarbībā.

Arī aktrise Elena Bārkina, kura bijusi attiecībās ar Džoniju Depu atklājusi, ka aktieris bijis kontrolējošs un greizsirdīgs un reiz aizmetis vīna pudeli pāri istabai…  Tas noticis laikā, kad aktieris filmējās 1998. gadā iznākušajā “Bailes un naids Lasvegasā” (Fear and Loathing in Las Vegas). “Viņš aizmeta vīna pudeli pāri istabai kādā Lasvegasas viesnīcas numuriņā. Es nezinu, kāpēc viņš tā rīkojās,” sacīja bijusī draudzene, taču piebilda, ka viņš varēja būt sastrīdējies ar draugiem vai asistenti. Elena arī apgalvo, ka Džonijs bieži bijis piedzēries viņu attiecību laikā 90. gados. Pāra attiecības ilgušas trīs līdz sešus mēnešus.

Elenas liecība filmēta 2019. gadā, tika atskaņota tiesas sēdes laikā. Tajā Elena saka: “Viņš vienkārši ir ļoti greizsirdīgs vīrietis, kontrolējošs… “Kur tu ej? Ar ko tu ej? Ko tu darīji pagājušajā naktī?” Man reiz bija saskrāpēta mugura, un viņš kļuva ļoti, ļoti dusmīgs, jo uzstāja, ka tā radusies seksa laikā ar citu vīrieti, kurš nebija viņš.”

Video (Elenas Bārkinas video intervija)

Aktrises Amberas Hārdas un Džonija Depa telefona saruna, kura atskaņota tiesas prāvā

Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā. Pāra attiecības un laulība nebija ilga, bet pēc šķiršanās tā iemantoja pamatīgu preses uzmanību, jo Ambera paziņoja, ka ir cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības. Džonijs vēlas pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris. Viņš apgalvo, ka tieši Ambera esot bijusi tā, kura viņu situsi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here