-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Izvēlies pareizu nagu formu!

 

nagu forma Nagi – viena no ideāla kopējā tēla pamata sastāvdaļām. Jo nagu forma jūsu izskatā spēlē no to mazāko lomu. Pareizi izvēlēta nagu forma piedos taviem pirkstiem graciozitāti. Uzzini, kādas mēdz būt formas un kura piestāv tieši tev.

1. Mandeļu forma Mandeļu formas nagi izskatās ļoti sievišķīgi un vizuāli padara pirkstus slaidākus un izsmalcinātākus. Bet ir viens ”bet”, ja tu vēlies audzēt garus nagus, tad šī forma nederēs. Kā veidot? No sākuma pielīdziniet visus nagus pēc garuma un tad vīlējiet tos no viena stūrīša uz otru, vienā virzienā. Bet atceraties: gariem nagiem nav ieteicama tāda forma.

2. Spico mandeļu forma Laiku pa laikam šī nagu forma kļūst populāra un pie nagu meistariem sāk izveidoties meiteņu rindas, kuras vēlās tieši šādus nagus. Šāda nagu forma nav īsti piemērota ikdienas darbiem un ir kaitīga pašas nagiem, jo spico mandeļu formai derēs tikai pieaudzētie nagi.

3. Kvadrāta forma Kā jau var noprast no nosaukumu, nagi ieņem kvadrāta formu, tā ir ideāli piemērota vidēji gariem un gariem nagiem. Vienīgais šādas nagu formas mīnus ir tas, ka tos vajag ļoti rūpīgi kopt. Kā tos veidot: Vīlējiet naga formu tā, lai veidotos kvadrāta forma, pēc tam nedaudz noapaļojiet stūrīšus.

4. Noapaļota forma Noapaļota nagu forma ir diezgan universāla. Uz šādas formas nagiem jebkura toņa nagu laka izskatīsies lieliski. Franču manikīrs piedos tiem izsmalcinātību, bet sarkana nagu laka – šiku. Noapaļota nagu forma lieliski derēs trauslu nagu īpašniecēm. Kā veidot: pirms noapaļošanas ar nagu vīlīti ļaujiet nagiem nedaudz ataugt. Vīlējiet no naga malas uz centru.

5. Noapaļotā kvadrāta forma Ja tev patīk kvadrāta formas nagi, bet esi pieradusi pie noapaļotajām formām, tad šis variants ir kā radīts tev. Vari izveidot kvadrāta formu nagiem un novīlēt tiem apaļus stūrus. Tas ir viens no veidiem kā izvairīties no plaisām, kas ļoti bieži gadās ar kvadrāta formas nagiem.

6. Ovālā forma Ovālas formas tiek uzskatīti par klasiku. Liels ovālas formas nagu pluss ir tas, ka tie tiek pakļauti daudz mazākam riskam sabojāt nagu un tie jebkurā gadījumā izskatīsies lieliski.

avots: krasoved.ru
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here