10 C
Rīga
trešdien, septembris 23, 2020

Erotiskais horoskops un saderības raksturojums zodiaka zīmēm

 

AUNS

Atrodas Marsa aizbildniecībā, kas nozīmē konfliktus un cīņu. Auna dzīve sadalās deviņu gadu ciklos. Svarīgākie posmi Auna dzīvē sākas 18., 27., 36., 55. un 64. dzīves gadā.

Sieviete. Viņa ir aktrise dzīvē. Tas gan nenozīmē tēlošanu un izlikšanos. Katru reizi viņa pilnībā izdzīvo to lomu, kuru spēlē. Viņa rada emocionāli bagātas būtnes iespaidu, kaut ne vienmēr tā ir īstenība. Viņa neslēpj savas emocijas, alkst spēļu. Spējīga noticēt visam, ko pati vēlēsies. Apzinoties to, pilnībā uzticas savām domāšanas spējām. Izpaužot emocijas, bieži nonāk galējībās.

Gultā viņa nav tik lieliska aktrise kā dzīvē. Viņa, drīzāk pasīva, orientēta uz emociju un izjūtu gūšanu. Pati nekad nepiedalās mīlēšanās stila formēšanā. Ar vārdiem spēj izskaidrot daudz labāk, kā savu jūtu valodā. Vīrieši, kas vērtē viņu pēc iespaida, kas gūts draugu kompānijā, jūtas vīlušies.

Brīžiem savas kultūras iemaņas izmēģina guļamistabas teritorijā. Tomēr parfimērija, caurskatāma veļa, sveces, intīms apgaismojums, iejūtība nekad nesniegs tai baudu.

Dziļi zemapziņā ir patvērusies prasība pēc primitīva un rupja seksa. Viņas dzīves stils un uzvedība piesaista izsmalcinātu un jūtīgu vīriešu uzmanību, un neviens no viņiem nespēj tai dot laimi visā pilnībā.

Vīrietis. Visaugstāk mīlestībā vērtē intrigu, piedzīvojumu. Viņa stilā klusas telefona sarunas un noslēpumā tītas satikšanās. Pats “medījums” priecē viņu daudz mazāk, nekā tā iekarošana. Intrigas bieži kļūst par dzīves saturu. Viņam sevišķa nosliece uz to, kas vispār raksturīgs vairumam vīriešu: uztraukties par savām seksuālajām spējām. Šim uztraukumam gan nav pamata.

Viņš labprāt uzņemas terapeita lomu attiecībā uz sieviešu tradicionālajām seksuālajām neirozēm. Viņš dievina “nopietnas” sarunas, vārdisku erotismu, mīl pārliecināt un apzināti uzbudināt. Tas kalpo viņam par personīgās vērtības apliecinājumu. Viņš lieliski jūtas kopā ar nervozu sievieti, kura šaubās par savu seksuālo vērtību un spējām, par cik viņas kompleksu pārvarēšanas process šo vīrieti kaislīgi uzbudina. Viņu uzbudina nedrošas un par sevi nepārliecinātas sievietes. Labvēlīgos apstākļos viņš var izrādīties par kolosālu mīlnieku.

Auns ir poligāms vīrietis, kuram sveša dziļa emocionalitāte un aizraušanās. Ikdienas dzīvē viņš ir labvēlīgs, sabiedrisks, laipns, apkārtējo mīlēts cilvēks. Vairums vīriešu, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, tiecas uz lietu kultu, snobismu, ārēju spožumu un citām paviršām metodēm, kas ļauj paaugstināt savu autoritāti apkārtējo acīs.

Labvēlīga savienība Aunam ar Lauvu, Skorpionu, Strēlnieku. Nelabvēlīga savienība Aunam ar Ūdensvīru, Mežāzi, Jaunavu.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!